17.000 TL'ye laptop önerisi

Nitro 5 daha mantıklı geldi daha güncel olmasından.

Malesef bu fiyatta laptop alırsan genelde 8 Gb ram oluyor cihazlarda extradan 8 gb de kendin alman gerekecek. Win 11 için 8 Gb ram kesinlikle yetmiyor.

Amazon'da 16.983 TL'ye 3050TI'lı HP laptop var bu attığınız laptopların ondan bi' artısı falan var mıdır?
Malesef bu fiyatta laptop alırsan genelde 8 Gb ram oluyor cihazlarda extradan 8 gb de kendin alman gerekecek. Win 11 için 8 Gb ram kesinlikle yetmiyor.
Büyük ihtimalle Amazon'daki laptopu alıcam onda da 8GB Ram var. Sonradan alıp garanti dışı bırakmadan kendim takabilir miyim?

Amazon'da 16.983 TL'ye 3050TI'lı HP laptop var bu attığınız laptopların ondan bi' artısı falan var mıdır?

Büyük ihtimalle Amazon'daki laptopu alıcam onda da 8GB Ram var. Sonradan alıp garanti dışı bırakmadan kendim takabilir miyim?
Markadan markaya değişir. Nitro 5 garanti dışı kalıyordu en son. Dell için öyle değil vs. vs.

Amazon'da 16.983 TL'ye 3050 Ti'lı HP laptop var bu attığınız laptopların ondan bi' artısı falan var mıdır?

Büyük ihtimalle Amazon'daki laptopu alacağım onda da 8 GB RAM var. Sonradan alıp garanti dışı bırakmadan kendim takabilir miyim?

Linki ne? HP garanti dışı bırakmıyor takabilirsin.

Bulduğun Laptopu at kıyaslayalım.
Genelde garanti dışı olmuyor HP ve Asus yetkililerine sorduğumda böyle dediler, diğerlerini bilmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı