17.000TL motosiklet için ekipman tavsiyesi

ard50500

Decipat
Makaleler
2
Merhaba arkadaşlar. 1 ay sonra 250sr alacağım rengine daha karar veremediğim için ekipmanlara fazla bakamıyorum bana 15-17 arasında ekipman tavsiyesi yapabilir misiniz acaba? Ayrıca yazlık ekipman atarsanız daha iyi olur çünkü kışın da ben yaz gibi giyinen birisiyim.
Ceket.
Kapalı kask (yanında renkli güneş vizörlerinden olsa çok iyi olur mavi, ayna rengi gibi).
Eldiven.
Pantolon düşünmüyorum diz koruma düşünüyorum.
Ayakkabı almak istemiyorum ilerleyen zamanlarda almam daha iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mont olarak Scoyco JK37 kullanıyorum ve memnunum, JK37 kısa - JK153 uzun olan modeli. Montta sırt, omuz ve dirsek koruması mevcut 4 mevsim bir mont ve parasını sonuna kadar hak ediyor diyebilirim. İçinde astarı var yazın çıkartıyorum sonbahar kış döneminde takıyorum gerçekten çok iyi oluyor daha önce hiç üşümedi beni sana bunu önerebilirim.
Kask olarak eşimle beraber LS2 Rapid kullanıyoruz F/P ürünü olduğunu dişünüyorum bi göz gezdirebilirsin.
Eldiven konusunda yazlık Scoyco MC14 kullanıyoruz, kışlık olarak Scoyco MC82 kullanıyoruz ikisinden de memnunuz bir bakmanı önerebilirim.

Mont olarak Scoyco JK37 kullanıyorum ve memnunum, JK37 kısa - JK153 uzun olan modeli. Montta sırt, omuz ve dirsek koruması mevcut 4 mevsim bir mont ve parasını sonuna kadar hak ediyor diyebilirim. İçinde astarı var yazın çıkartıyorum sonbahar kış döneminde takıyorum gerçekten çok iyi oluyor daha önce hiç üşümedi beni sana bunu önerebilirim.
Kask olarak eşimle beraber LS2 Rapid kullanıyoruz F/P ürünü olduğunu dişünüyorum bi göz gezdirebilirsin.
Eldiven konusunda yazlık Scoyco MC14 kullanıyoruz, kışlık olarak Scoyco MC82 kullanıyoruz ikisinden de memnunuz bir bakmanı önerebilirim.
Hanımda mont olarak Scoyco JK153w var, o uzun seviyor diye uzun aldık ona ama uzunda SuperSport kullanıyorsan oturuşunda beline baskı yapıyor gibi oluyormuş haberin olsun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı