Acer Nitro 16 laptopta ışık sızması ne kadar normal?

aloneyusuf

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Daha 4 gün önce almış olduğum Acer Nitro 16 da beklediğim gibi ışık sızması var. Normal kullanımda asla fark edilmezken sadece ilk bilgisayar açılırken ve bazen oyun oynarken karanlık yerlerde geçen sahnelerde görünebiliyor. Bu durumu sorun etmeli miyim daha yeni aldığım bir ürün iade ya da değişim istesem mi bir de bu ışık sızması giderek artar mı? Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.
Not: Telefon ışıkları bayağı patlatmış yaşayan arkadaşlar bilir normalde asla böyle görünmüyor.

20240501_195012.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda bir üst model var ama ekranları aynı diye biliyorum.
11.50 de bahsediyor. Fotoğraflarda gözüktüğü kadarıyla sizdekinden fazla ışık sızması var.
Bence çok fazla durmuyor fakat çok rahatsız oluyorsanız değiştirebilirsiniz.
Bende sizin laptopunuzdan veya attığım videodaki laptoptan almayı düşünüyorum nereden hangi satıcıdan aldınız?

Normal görünüyor, problem yok. Çoğu IPS panelde zaten olan bir durum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda bir üst model var ama ekranları aynı diye biliyorum.
11.50 de bahsediyor. Fotoğraflarda gözüktüğü kadarıyla sizdekinden fazla ışık sızması var.
Bence çok fazla durmuyor fakat çok rahatsız oluyorsanız değiştirebilirsiniz.
Bende sizin laptopunuzdan veya attığım videodaki laptoptan almayı düşünüyorum nereden hangi satıcıdan aldınız?
Hepsiburada üzerinden Teknorya satıcısından aldım.

Normal görünüyor, problem yok. Çoğu IPS panelde zaten olan bir durum.
Peki bu ışık sızması gittikçe yayılır mı yoksa böyle ilk gün olduğu gibi mi kalır?

Yeni konular

Geri
Yukarı