17.3" 16000 TL laptop önerisi

16 bine 3060 lı Tulpar alınır

3050ti rog strix şu anki kur ile 14 binden fazla verilmez geçen ay 11900 e aldım 17.3 rog strix 3 gün daha bekleyin biraz daha indirim gelebilir ürünlere

Reis masaüstü olmaz ya 16 17 bine Tulpar çok iyi sadece müşteri hizmetleri ve teknik servis anlamında endişelerim var ve biraz da bütçemi aşıyor açıkçası. O yüzden karar veremedim 13 bine düşmüşse çok iyi 3,5 bin TL fark var. ROG olurs bütçeyi aşmamış olurum v25.1 olursa bütçeyi aşıyorum teknik servis anlamında endişelerim var ama çok iyi bilgisayar. Hangisi olmalı karar veremiyorum

Reis masaüstü olmaz ya 16 17 bine Tulpar çok iyi sadece müşteri hizmetleri ve teknik servis anlamında endişelerim var ve biraz da bütçemi aşıyor açıkçası. O yüzden karar veremedim 13 bine düşmüşse çok iyi 3,5 bin TL fark var. ROG olurs bütçeyi aşmamış olurum v25.1 olursa bütçeyi aşıyorum teknik servis anlamında endişelerim var ama çok iyi bilgisayar. Hangisi olmalı karar veremiyorum.

Monster'ın teknik servisi iyi diye duydum.

Asus un da serviste ne olacağı belli olmaz imkan var ise monster tulpar al firma iade değişim elinden ne gelirse yapıyor.

Yani baya kötüleyen var ya işte servistekiler iş bilmiyor düzgün yapmıyor diye. Aynı şekilde öven de var. Bilemedim açıkçası
Anladım hocam. O zaman alabilirsem Tulpar'ı alayım en olmadı onu iyade eder ROG alırım zaten Tulpar anlamazsam direk ROG alırım

Reis masaüstü olmaz ya 16 17 bine Tulpar çok iyi sadece müşteri hizmetleri ve teknik servis anlamında endişelerim var ve biraz da bütçemi aşıyor açıkçası. O yüzden karar veremedim 13 bine düşmüşse çok iyi 3,5 bin TL fark var. ROG olurs bütçeyi aşmamış olurum v25.1 olursa bütçeyi aşıyorum teknik servis anlamında endişelerim var ama çok iyi bilgisayar. Hangisi olmalı karar veremiyorum
Monster'ın genel olarak teknik servisi iyi ama arada şikayetlerde oluyor. Asus'un servisi hakkında bilgim yok.
Ek olarak 3050 ile 3060 arasında baya fark var mux switch olsun, işlemci olsun monster daha iyi.

Geri
Yukarı