17.3 mü? 15.6 mı?

rmznkrtl

Hectopat
Sizce arasında çok fark var mı? Misal 15.6'lik bir PC aldım diyelim bütçem ona yetti 17.3 arasında ne fark vardir? Çok mu küçük küçük olması kötümü 15.6 kullanılır mı?

Eğer özellikleri ve soğutması iyiyse 15.6 da kullanılır ancak bence 17.3 daha mantıklı. Ancak modelden modele değişebilir.

Inch olarak soruyorsunuz sanırım. Bence ekran büyük olursa daha iyi olur. Oyun oynarken filan daha avantajlı olursunuz. Veya birden fazla uygulama kullanırken.

Kullanış açısından 15.6 bence. En basitinden uzanarak bacağına koyup bir şey izleyeceksin dev gibi geliyor.

Evde kullanacaksanız ve sürekli taşımayacaksanız ikisi de küçük. Ben 15.6 inç kullandım uzun süre ama 27 inç monitöre geçince 15.6 inç laptop ekranını o kadar süre kullandığıma üzüldüm. Bütçeniz yettiği kadarıyla 22 inç veya üzeri bir monitör almaya çalışın laptopun yanına.

27 inç monitör kullanıyorum bazen küçük geliyor büyük ekran her zaman iyidir, çok seyahat etmeyeceksen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…