17.3 mü? 15.6 mı?

Hafif bir cihaz olursa fark ettirmiyor. MSI GS70 kullandım 5 yıl kadar önce, hafifken sorun olmadı taşıması.

Büyük çanta gerekiyor ya. Ben 13 inç kullanıyorum, laptopla beraber tableti, kulaküstü kulaklığımı, kabloları, diğer eşyalarımı ortalama bir çantaya sığdırabiliyorum.

17 bana göre sürekli masada kullanacaksan ideal. Ben olsam yukarıda da dediğim gibi, 15.6 + monitör yapardım.

Büyük çanta gerekiyor ya.
Kendi tecrübemde bir sorun ya da rahatsız edici bir şey hissetmedim. Gerçi omuz genişliği Osmangazi köprüsünün uzunluğundan hallice olan, vücut ve kas oranları standartların çok uzağında olan biriyim. 45 cm bicepsleri olan birinden portatiflik tavsiyesi almak pek doğru olmayabilir. :D

Ben yıllarca 17.3 kullandım.
Kaliteli bir paneli yoksa 17.3 almamanızı öneririm piksel yoğunluğundan dolayı çok daha iyi oluyormuş 15.6 .

Büyük çanta gerekiyor ya. Ben 13 inç kullanıyorum, laptopla beraber tableti, kulaküstü kulaklığımı, kabloları, diğer eşyalarımı ortalama bir çantaya sığdırabiliyorum.

17 bana göre sürekli masada kullanacaksan ideal. Ben olsam yukarıda da dediğim gibi, 15.6 + monitör yapardım.
Knk bölümüm için PC şart oyuzden tasicam zaten üniversite için dizüstü alıyorum normalde ben kasa toplicaktim.

Geri
Yukarı