17.3" notebook soğutucu önerisi

akasa markasının artık satışı yok sanırım bulamadım

bu nasıl sizce
En son yorumu okudum 17 inçe uymuyormuş. Bu da tek pervane. İyi yanı sessizmiş. Yükseklik kademe ayarı yok.

Akasa Everest çok pahalı ve tek sitede var ama orda da stok tükenmiş:

Bu kaliteli görünüyor:

Son düzenleme:
En son yorumu okudum 17 inçe uymuyormuş. Bu da tek pervane. İyi yanı sessizmiş. Yükseklik kademe ayarı yok.

Akasa Everest çok pahalı ve tek sitede var doğruysa:

Bu kaliteli görünüyor:
monster olan deep cool kasasına benziyor galiba onun gibi malzeme kullanıp marka basmış

https://www.trendyol.com/deep-cool/...leminyum-notebook-stand-ve-sogutucu-p-2926240

ama 25-30klık pc kullanıyorsak alüminyum malzeme kalite soğutucu şart :) monster alınabilir gibi ya da deep coollardan birisi

Deep cool tek fan monster çift fan diğer farkları çok incelemedim.

Alüminyum incayı önermemişler yorumlarda:

Monster soğutucu incelemesi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Deep cool tek fan monster çift fan diğer farkları çok incelemedim.

Alüminyum incayı önermemişler yorumlarda:
monster güzel ve kaliteli duruyor taksit seçeneği de var
monster güzel ve kaliteli duruyor taksit seçeneği de var
17"e kadar destekliyormuş :s benim laptop 17.3" çok taşma yapar mı sizce

Son düzenleme:
Hocam alacağın soğutucunun boyutuna ve fanlarının ızgaralarına denk gelip gelmediğine dikkat etmek çoğu insan 1 derece bile verim alamıyor çünkü soğutucuların geneli işe yaramıyor.

Bunu beğendim ama eksiği açısı sabit. Monsterda tamamen sabit. Monsterdaki aynı ürün başka markalarda da var.
Bu markanın ayarlanabilir alüminyum olanı tek fanlı

Deep Cool Multi Core X8 100X100X15mm 4 Fan 2 USB Port Notebook Stand ve Soğutucu

Monsterin sogutucusu gayet guzel gorunuyor. Deep Cool'un rebrand edilmis hali sanirim.

Soğutucu kasaları standart galiba. Aliexpress’te de var aynı kasa değişik markalarda. Inca’nın da aynısı var orda.
Her aradığını bir arada bulmak zor. Monsterda açı ayarlanmıyor. Fan hızı da sabit. Tek fan olması mı iyi dört ya da iki fan mı olması iyi bilmiyorum. Son paylaştığım dört fanlı olanın yorumunda iyi bir inceleme var.

Yeni konular

Geri
Yukarı