₺17.500 iş için laptop önerisi

Bütçe
17500
Arkadaşın attığı laptop gayet güzel. Zaten ortada bir fiyat var almışken iyisini almakta yarar var. İş yapıyorum diye düşük almak bence saçmalık. İleride farklı işiniz olur oyun oynamaya karar verirsiniz vs. o zaman iyi ki aldım diyebilirsiniz. Zaten yukarıda gördüğüm kadarı ile alıyorsunuz. Bence bu sistemi almak daha mantıklı.

Doğru söylüyorsunuz ama iki laptop arasındaki fark biri 55W diğeri 90 watt ama aralarında 1500 TL fiyat farkı var. Gerçekten kararsız kaldım ben

+8 RAM ekler güzelce kullanırsın.

Hocam bu laptopta DDR5 RAM var. Laptop için DDR5 RAM satılmıyor :(

Hocam 90watt tabii ki de. Bu arada DDR5 RAM satılıyor Amazon'da. Ama bence uğraşılmaz.

Satıldığını bilmiyordum iyi oldu bu.

Günün fırsatı: Crucial RAM CT8G48C40S5 8 GB DDR5 4800MHz CL40 dizüstü bilgisayar bellek Crucial RAM CT8G48C40S5 8GB DDR5 4800MHz CL40 Dizüstü Bilgisayar Bellek : Amazon.com.tr
Satılıyor işte.

Alacağım RAM'in laptop içindeki ile aynı olması gerekiyor diye biliyorum. Çok uğraştırıcı bir süreç o yüzden almayı düşünmüyorum hocam.

Hocam 90watt tabii ki de. Bu arada DDR5 RAM satılıyor Amazon'da. Ama bence uğraşılmaz.

Bence de 90 watt daha mantıklı. Kararı kuzenime bırakacağım.

Alacağım RAM'in laptop içindeki ile aynı olması gerekiyor diye biliyorum. Çok uğraştırıcı bir süreç o yüzden almayı düşünmüyorum hocam.

Teknik servis size yardımcı olacaktır. Alırken tabii konuşmanız gerekiyor. Eğer oradan yapabilirlerse alınabilir.

Bence de 90 watt daha mantıklı. Kararı kuzenime bırakacağım.
Bu da iyidir. Ram tek kanal sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı