17 bin TL Gaming laptop önerisi

Berk1billups

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ne yaparsınız yapın ama Dell'den uzak durun. Stabil ile Dell çok zıttır. Öyleki driver konusunda binbir türlü sorun yaşarsınız. Excalibur öneririm ben size. Yarı yolda bırakmaz sizi.

Hocam ne yaparsınız yapın ama Dell'den uzak durun. Stabil ile Dell çok zıttır. Öyleki driver konusunda binbir türlü sorun yaşarsınız. Excalibur öneririm ben size. Yarı yolda bırakmaz sizi.

Excalibur mu? Öncelikle mükemmel sallıyosunuz ama düzeltmem gerek Excalibur laptopların çoğudan kalitsizlik akıyor ve sen Dell almayın Excalibur alın 🤣 Abi çok iyi ya.

Bir de ekleyim ben bir forumda sınırlı bütçe varken Excalibur laptop önerdiğim için linçlenip 🤣yağmuruna tutulmuş bir insanın...

Excalibur mu? Öncelikle mükemmel sallıyosunuz ama düzeltmem gerek Excalibur laptopların çoğudan kalitsizlik akıyor ve sen Dell almayın Excalibur alın 🤣 abi çok iyi ya.

Biraz Technopat Sosyal de gezerseniz ne demek istediğimi anlarsınız. Dell birçok konuda sorun çıkarıyor. Güncel olmayan driverlerinin güncel olduğunu söyleyip kalitede eksiklik yaratıyor. Özellikle delll Support asistant ise tam bir rezalet. Arayüz çok kötü. Birkaç ay öncesine kadar Excalibur kullandığım için önermiştim. Heleki benim gibi çok oyun oynayan biriyseniz sorun çıkarmaz. Şık tasarım güzel detaylar ve uzun yıllar boyu sizi görecek bilgisayar istiyorsanız Lenovo'nun Gaming serilerini inceleyin. Daha büyük ekran ve daha keskin grafikler içinde HP'nin laptoplarınıda inceleyin. Ama mutlaka YouTube üzerinden inceleme videolarını izleyin.

Yanlış anlaşılma olmasın ben Dell'in G15 serisine kötü demek istedim. Kronik olarak yazılımsan problemler var.

Son düzenleme:
Biraz Technopat Sosyal de gezerseniz ne demek istediğimi anlarsınız. Dell birçok konuda sorun çıkarıyor. Güncel olmayan driverlerinin güncel olduğunu söyleyip kalitede eksiklik yaratıyor. Özellikle delll Support asistant ise tam bir rezalet. Arayüz çok kötü. Birkaç ay öncesine kadar Excalibur kullandığım için önermiştim. Heleki benim gibi çok oyun oynayan biriyseniz sorun çıkarmaz. Şık tasarım güzel detaylar ve uzun yıllar boyu sizi görecek bilgisayar istiyorsanız Lenovo'nun Gaming serilerini inceleyin. Daha büyük ekran ve daha keskin grafikler içinde HP'nin laptoplarınıda inceleyin. Ama mutlaka YouTube üzerinden inceleme videolarını izleyin.

HP konusunda yine Excalibur gibi söylüyorum Pavilion serisi oyun için alınmaz victus vs ya Omen serisi kalitelidir ama Pavilion serisini önermem... Lenovo kaliteli ve iyi gerek Ideapad gerek Legion özellikle Legion serisi benim gözünde ASUS ROG STRIX ayarında çok kaliteli bir seri... Ama senin dediğinin aksine sosyalde çoğu kişinin Dell'den memnun deriverlarını bilmiyorum ama müşteri hizmetleri konusunda çoğu markalara taş çıkartır diyenler var...

Merhaba. Gaming laptop almayı düşünüyorum. Yaklaşık 15-17 bin civarlarında. Çoğunlukla WoW oynamaktayım, performans açısından da benim için en önemli kısım burası. Stabil olan bir sistem istiyorum. 3-4 yıl idare edebilecek. Şu an bu modeli düşündüm. Önerilere açığım.

https://www.hepsiburada.com/dell-g1...-home-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00000XS2DA

Dell pişmanlıktır. Ancak piyasanın çok altında bir fiyata yakalarsanız değerlendirin.
Yazılımsal sorunlar ısınma ve servisle boğuşmamak için Dell'den uzakdurun.

Dell'den memnun değil hele G15 serisinden, Excalibur çöp zaten ama konu dışına çıkmaya gerek yok arkadaşın ilk attığı laptoplara bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı