17 bin TL laptop önerisi

AdemFerr

Centipat
Daha fazla  
Acer Nitro 5 AN515-46
HP Victus 16-E0004NT
Monster Abra A5 v17.1
Gigabyte G5 GD-51ee213SD

Bu laptoplar arasından soğutma, performans vb. özellikleri de hesaba katarak hangisini önerirdiniz?

17k civarına daha iyi bir laptop varsa öneriniz var mıdır?

Acer Nitro 5 AN515-46
HP Victus 16-E0004NT
Monster Abra A5 v17.1
Gigabyte G5 GD-51ee213SD

Bu laptoplar arasından soğutma, performans vb. özellikleri de hesaba katarak hangisini önerirdiniz?

Gigabyte G5 GD-51ee213SD iyi gibi geldi bana hocam ama ne kadar iyi onu bilemem.

HP laptoplarda malzeme kalitesinde sorunlar var HP almayı düşünürseniz alacağınız modeli detaylı şekilde araştırın.

Nerelerden nasıl detaylı araştırabilirim doğru kaynaklarla da?

Monster alırsan kafanı dağa taşa vurursun.

Neden ki hocam çok mu ısınma sorunu çıkıyor. Monster kötü diyenlerin sayısı hiç de az değil çünkü.

Mons.

Acer Nitro 5 AN515-46
HP Victus 16-E0004NT
Monster Abra A5 v17.1
Gigabyte G5 GD-51ee213SD

Monster önermem ve bence HP de alma çok fazla sıkıntı duyuyorum bu 2 marka hakkında.
Gigabyte tam bulamadım ama glb 75 watt ekran kartı var.
Acer ise 95 watt Acer hem daha güçlü hem de soğutması iyi.

Nerelerden nasıl detaylı araştırabilirim doğru kaynaklarla da?

Neden ki hocam çok mu ısınma sorunu çıkıyor. Monster kötü diyenlerin sayısı hiç de az değil çünkü.
Çoğu sponsorlu video olduğu için HP'yi aşırı övüyorlar bana kalırsa bir HP laptop kullanan tanıdığınız varsa görüşebilirsiniz.

Yani forumlarda araştırmak daha doğru olur o zaman. Tanıdıklarımdan HP çok kötü diyenler de var.
HP laptop hiç kullanmadım fakat 1 yıl önce HP'nin faresini almıştım 2 ay olmadan bileklik kısmı ufak çatladı yetkili servisi aradığımda kendilerinden kaynaklı olmadıklarını kullanıcı hatası olduğunu söylediler kısaca elemanlar kendi mallarının arkasında asla durmuyorlar. HP alacağınıza gidin hurdacıdan PC dizin en azından hurdacı kendi malını bilir.

Geri
Yukarı