17 bin TL sistem önerisi

Doğrudur Berkay kardeşim. Az para değil ve elektronik parça stoku ülkemize normalden az geldiği için fiyatlar yüksek oluyor. Pandemi bu bilgisayar sektöründe stok krizi eşiğine geldik. Alınacaksa Intel severler i5 12.nesil ya da i7 12.nesil. AMD severler de Ryzen 5 5.nesil veya Ryzen7 5.nesil işlemciler alabilirler.

Inno marka ekran kartının soğutması çok iyi değildir. Tuf 3 fanlı ekran kartı daha iyi olur. i5 12400f de gayet kaliteli bir işlemcidir.
İNNO3D nin soğutması 3060 Tİ için yeterli,kasa mesh hava akışı bir nebzede olsa iyi.
Aynı fiyata 3060 alınmaz, arkadaşın Gamegaraj sistemi bahsettiği özelleştirmeler ile alması daha iyi olur.

Doğrudur Berkay kardeşim. Az para değil ve elektronik parça stoku ülkemize normalden az geldiği için fiyatlar yüksek oluyor. Pandemi bu bilgisayar sektöründe stok krizi eşiğine geldik. Alınacaksa Intel severler i5 12.nesil ya da i7 12.nesil. AMD severler de Ryzen 5 5.nesil veya Ryzen7 5.nesil işlemciler alabilirler.

Bana kalırsa bu fiyatta en iyi sistem bu şu anlık kasası falan ASUS sıkıntı çıkarmaz isterseniz sadece anakartı değiştirin ben anakartı beğenmedim sadece.

@DonVitoCarleone sistem iyi ama arkadaş NVIDIA istiyor.

Fark ettiyseniz konu sahibini etiketlemedim arkadaşı etiketledim, illaki konuya konu sahibi dışı insanlar da geliyor, onlar da sistem görebilir ve bakabilir ayrıca bu sistem o 3060'lı sistemlerden çok daha stabil çalışır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önerileriniz için çok sağ olun arkadaşlar dikkate alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı