17 bin TL'ye televizyon önerisi

thatsright

Hectopat
Arkadaşlar tekrardan merhabalar. Hala karar veremedim tv konusunda. Seçenekler:

Philips 50PUS8507 16400 TL

Samsung UE50CU8000UXTK 17000 TL

LG 50NANO766QA 16450 TL

Philipse çok yakınım. Sizin düşünceniz nedir?

1 ay önce 55NANO aldık ve çok memnunuz. İlk başta biz de Philips bakmıştık ancak Medimarkt mağazasına gidip göz attığımızda 55NANO arasında görüntü olarak çok büyük fark var. Kesinlikle LG55NANO tercih edin.

Philips güzel hocam.
Ne anlamda güzel hocam tam olarak

1 ay önce 55NANO aldık ve çok memnunuz. İlk başta biz de Philips bakmıştık ancak Medimarkt mağazasına gidip göz attığımızda 55NANO arasında görüntü olarak çok büyük fark var. Kesinlikle LG55NANO tercih edin.
Samsung hakkında fikriniz var mı peki hocam

Ne anlamda güzel hocam tam olarak.

Samsung hakkında fikriniz var mı peki hocam.

4k HD olarak çok güzel görüntü sunuyor ince olması uzaktan görünüşünde süper hale getiriyor 3 taraflı ambiligh sunuyor ve P5 motor kullanarak görüntüyü güzel seviyede parlaklaştırıyor.

Samsung hakkında fikriniz var mı peki hocam
Dostum Samsung hakkında fikrim yok ancak kötü olacağını sanmıyor. Ama ben bizzat kullandığım ürünü önerdim. Ayrıca Xbox üzerinden 4K oyun da oynuyorum renkleri çok iyi veriyor. Başka sorunuz varsa 55NANO için sorabilirsiniz. Bu arada ben 55 İnç olanı 14KTL'ye hepsiburada'dan almıştım 1 ay önce.

Geçen hafta aynı bütçede Philips'i tercih ettik, henüz kurulum yapılmadı perşembeye randevu verdiler o yüzden bir yorumum yok.

Dostum Samsung hakkında fikrim yok ancak kötü olacağını sanmıyor. Ama ben bizzat kullandığım ürünü önerdim. Ayrıca Xbox üzerinden 4K oyun da oynuyorum renkleri çok iyi veriyor. Başka sorunuz varsa 55NANO için sorabilirsiniz. Bu arada ben 55 İnç olanı 14KTL'ye Hepsiburada'dan almıştım 1 ay önce.

Çok iyi fiyatmış hocam. İndirim bekleyeyim diyorum ama malum indirim beklerken zam olma ihtimali sebebiyle hemen almak niyetindeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı