Çözüldü 17 gün önce alınan oyunu iade edebilir miyim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

enes_yldrm_1

Hectopat
Daha fazla  
17 gün önce toplu oyun alımı yaptım. İçlerinde Deus Ex mankind de vardı şu 11TL olan. Bu oyunu unutmuştum bugün girdim ilk kez ve 5 dakika oynadım. Sonra baktım İngilizce ağır ve seçmeli hikayesi de var. Alıştırma kısmında da oynamaya izin verdiğinde düşük FPS aldım. İade talebi olarak sadece İngilizce ile alakalı olan durumu yazdım. Acaba kabul ederler mi? (daha önce defalarca iade ettiğim oyun oldu ama ilk kez 2 haftayı geçen iade yapıyorum. Eğer iademi kabul etmezlerse hikayeyi anlamadan düşük FPS'e rağmen bam güm girmeli miyim oyuna? )

İadem kabul oldu.

Son düzenleme:
Çözüm
Saçma olduğunu ben de katılıyorum fakat bunu gibi çeviri ekipleri çıkıp bu işi para kazanma yoluna çevirdiler yapacak bir şey yok. Oyunun firmasının haberi olsa yüksek ihtimal dava ile karşı karşıya kalırlar.
Bence sonuna kadar haklılar adamlar o kadar uğraşıyor oyunlara biz tek tıkla bilgisayara yükleyip aktifleştiriyoruz onlar emeğinin karşılığını almıyor. Ama oyun parasından fazla para vermek de biraz sıkıntı.

Arkadaşlar iadem kabul oldu.
Bunu görmüştüm de oyun 11 tl yama 20 tl almak aşırı saçma geldi bana.
Teşekkürler herkese ben yine denedim şansımı gelişme filan olursa güncellerim.

Saçma olduğunu ben de katılıyorum fakat bunu gibi çeviri ekipleri çıkıp bu işi para kazanma yoluna çevirdiler yapacak bir şey yok. Oyunun firmasının haberi olsa yüksek ihtimal dava ile karşı karşıya kalırlar.

Bence sonuna kadar haklılar adamlar o kadar uğraşıyor oyunlara biz tek tıkla bilgisayara yükleyip aktifleştiriyoruz onlar emeğinin karşılığını almıyor. Ama oyun parasından fazla para vermek de biraz sıkıntı.

Dosya Ekleri

• resim_2022-01-18_212255.png
    resim_2022-01-18_212255.png
    21,3 KB · Görüntüleme: 27
Çözüm

Sizin adınıza ben cok sevindim bazı arkadaşlar yapamazsınız demiş ama gaben abi kabul ederse yapar dediğim yöntem olmuş demek :)

Geri
Yukarı