17 yaşında 1.62 boy daha uzar mı?

Her kese teşekkür ederim en azından bir umut ışığı yandı ama hani boyum uzamıyor da değil. Her yıl en az 4cm uzuyorum...
Söylediklerinizin yanı sıra bir doktora gitmeyi de planlıyorum şu röntgen filmi dedikleri şey var ya.. Sol el bilek filmiydi sanırım.. Peki onu herhangi bir yerde çektire bilirim değil mi?
Söylediklerinizin yanı sıra bir doktora gitmeyi de planlıyorum şu röntgen filmi dedikleri şey var ya.. Sol el bilek filmiydi sanırım.. Peki onu herhangi bir yerde çektire bilirim değil mi?
Ben 14 yaşında 55 kilo 1.73 boyundayım 1 sene önce 158 cm boyum vardı her yaz yüzmeye gidiyorum ve yüzmede çok hızlı boy atıyorum 3 ayda 5 - 6 cm boy attım ondan sonrada ergenlikle beraber 1.73 boyum oldu size tavsiyem yüzmeniz ayrıca esnemekte çok önemli vücudunuzu esnek tutun.
Yüzmenin bir faydası olacağını sanmıyorum zira ben her yaz her gün yüzmeğe giderim üstelik her gün 1-2 saat yüzerim. Taa 12 yaşımdan beri hem de..Ama bu sanırım bedensel farklılıkla ilgili bir şey... Çünki öyle olmasaydı ben şu an 190dım yani... 😃

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. 2003 doğumluyum 17 yaşındayım. Boyum 162 cm ve 45 kg civarındayım. Aslında o kadar zayıf değilim bence, sadece kemik yapım ince ve hafif olduğu için kilom az geliyor yoksa bana bakanlar 50 kg veriyorlar... Babamın boyu 171 cm, annemin boyu 157 cm. Ergenliğe 14 yaşımda girdim ve o zamandan beri her gün spor yapıyorum. Henüz sadece bacaklar kıllandı, gövdede kıl denecek kadar tüy yok yani. Sorum şu ki sizce daha 7-8 cm uzama şansım var mı?
Hocam şuan boy ve kilonuz nedir? 2 sene önceki haliniz benim.

Geri
Yukarı