17 yaşında Antalya'da sezonluk iş bulmak mümkün mü?

Bellboyluk sonradan aklıma geldi yazdım zaten evet ancak sürdürülebilir bir meslek değil genelde genç kesim yapıyor onu. Uzun solukta baristalıga yönelmesi en doğru karar olacak eğer otelde kalma gibi bir fikri varsa. Onun dışında dediğiniz doğru eger ortam eglenceli ise kolay gelir kendimden biliyorum geçen yaz Antalya'da kafede çalışırken çalışma ortamı çok kötü olsa da arkadaş ortamı ve çalışanlar çok kafaydı o yüzden yazım çok kolay geçmişti.

Sadece bu sezonluk düşünüyorum fakat gerçekten güzel bir maaş varsa ve işe alışırsam full time düşünebilirim.Baristalık gözüme biraz korkunç geliyor elimden kaydırırım kırarım dökerim gibi.Hocam masaj dediğiniz bildiğimiz sırt masajı gibi mi? Elim gayet güzeldir masaj için fakat hiçbir eğitim vb almadım sertifikam yok. Ayrıca tanıdığım maalesef yok, önerebileceğiniz oteller var ise çok memnun kalırım. Tekrardan sağolun

Maalesef önerebileceğim otel yok. Masajda orada öğretiyorlar diye biliyorum otelden otele değişir. Eğitimini veriyorlar sanırsam çoğu otelde. Baristalıktan korkmayın asıl komilik, ahçılık mesleklerinden korkun. Bu sezonluk düşünüyorsanız bellboyluk olarak girin o zaman. Çat pat İngilizceniz varsa bile anlaşabilirsiniz. En fazla yapacağınız şey müşteriye otel odasını tanıtmak o kadar. Burada duş var şurada priz var burada telefon var gibi gibi. Tek sezonluk için bellboyluk çok daha iyi olacaktır sizin için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…