17 yaşında futbolcu olunabilir mi?

taylnallen

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle nisanda 17 yaşıma gireceğim boy 176 falan, kilom 53 yazın klube gittiğimde hoca fiziğin yetersiz demişti. Herkes yaş olarak geç kaldın diyor yaza kadar spor salonuna gitsem kondisyon kilo vücut bacak tamamlasam toparlansam nasıl olur ya da futbolcu olabilir miyim? Mevkim sol açık, sol kanat, santraforda da oynayabiliyorum. İdol Ronaldo öyle söyleyeyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle nisanda 17 yaşıma gireceğim boy 176 falan, kilom 53 yazın klube gittiğimde hoca fiziğin yetersiz demişti. Herkes yaş olarak geç kaldın diyor yaza kadar spor salonuna gitsem kondisyon kilo vücut bacak tamamlasam toparlansam nasıl olur ya da futbolcu olabilir miyim? Mevkim sol açık, sol kanat, santraforda da oynayabiliyorum. İdol Ronaldo öyle söyleyeyim.
Biraz geç kalmışssın.

Profesyonel futbolcularla kendini kıyaslamanı önermem en fazla amatör oynarsın sana önerim az hayal kur. Çünkü bu yaşta futbolcu olmak daha doğrusu Türkiye de futbolcu olmak için çevreye ve paraya ihtiyacın var.@taylnallen

Profesyonel futbolcularla kendini kıyaslamanı önermem en fazla amatör oynarsın sana önerim az hayal kur. Çünkü bu yaşta futbolcu olmak daha doğrusu Türkiye de futbolcu olmak için çevreye ve paraya ihtiyacın var.@taylnallen

Maddi sıkıntım yok yediğim önümde yemediğim arkamda annem babam ayrı annemle yaşıyordum elimden tutan yoktu 7 yaşindan beri futbol oynuyorum sol açik sol kanat santrafor oynuyorum sadece kondisyon yüklesem yeter güzel besleniyorum ayrica bu hafta spor salonuna yazilicam 8 ay var agustosa kadar çalışacağım olur olmaz olmazsa zaten yaşama sebebimiz yok ;))

Zaten para sıkıntın olmaması normal benim de yok ama bu iş için eve gelen 60 70 bin tl az ben paraya ihtiyacınız var derken kulüplere saçacak yüksek miktarlarda paralardan bahsediyorum. Yetenek futbolcu olmanıza yetmez, eminim ki yeteklisinizdir.Neyse size bol şanslar@taylnallen

@taylnallen

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı