17 Yaşında Kellik

Sanırım arkadaşlarımı ve çevremi seçmekle iyi seçim yapmışım şu ana kadar hiç dalga konusu olmadım üzülme konusunda ise haklısınız maalesef içime atıyorum ve elimden bir şey gelmemesi çok kötü bir his

Saçlarım extrem şekilde dökülmüyor elimi atarsam elime gelmiyor duştada 10 15 tel maximum ama giderek seyrekleşiyor cidden bilmiyorum
Benim saçlarım'da seyrek çok can sıkıcı bir durum.

Bende de aynı durum söz konusu. Yapacak bir şey yok, bizimde kaderimiz böyleymiş.

Senin yaşlarda başladı benim saç dökülmeside ve bende kepek, yağlanma ve kaşıntı da var. Sizin dediğiniz gibi doktor erkek tipi dökülme diyip egzema olduğunu ve sadece onun için ilaç yazacağını söyledi ve gönderdi. Bu ay bir daha gideceğim fakat bunun çözümü olduğunu sanmıyorum.

Aynısını yaşadım. Alnımın bitiminden itibaren saçlarım dolu doluyken, lise sonda öyle bir dökülmeye başladı ki elimi ne zaman saçıma atsam öbek öbek saç geliyordu elime. Şimdi yanlar açık üstler seyrek. Resmen dayı oldum. Yaşım 26 vücut kıl dolu. Aynaya baksam moralim bozuluyor. En son ne zaman aynaya bakıp kendimi yakışıklı hissettim bilmiyorum. Saldım zaten. Kızlarla da ilgilenmiyorum. Tek tabanca takılacz bakalım. Kabullenince daha mutlu oluyorsun. Annem tek yaşıyor ona bakarım büyük ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı