17 yaşında nerede çalışılır?

Garsonluk bence senin için daha iyi olur sebebi hem sabır etmeyi hem de kendi paranı kazanmayı ve harcamayı öğrenmiş olursun aynı şekilde esnaf yanında çırak olarak çalışarakta meslek öğrenebilirsin bu da çok büyük artı benim üniversitede bir arkadaşım lise zamanında hep berberde çırak olarak çalışmış bizim saçlarımızı kesiyordu bizde yemek ısmarlıyorduk ya da evine alışveriş yapıp gidiyorduk o da bize tıraş ısmarlıyordu :D

C1 seviye İngilizce mi? Ne yaptınız Londra'da mı okudunuz hocam orta öğretimi?
C1 seviyesine özel okulda alınan eğitimle de gelebiliyorsun arkadaş belki özel okulda okumuş olabilir ayrıca kendini geliştirmişte olabilir illa yurtdışında olmaya gerek yok bence :)

Dil kursuna gidiyorum hocam.
Ben haftada 10 saat + özel dersle B1'e anca gelebildim :D Şaka bir yana C1 müthiş seviye otellerde çalışmaktan çok başka yerlerde tercüman vb. bir şey de olabilirsiniz pek aklıma gelmiyor şuan anlamışsınızdır siz beni.

C1 seviyesine özel okulda alınan eğitimle de gelebiliyorsun arkadaş belki özel okulda okumuş olabilir ayrıca kendini geliştirmişte olabilir illa yurtdışında olmaya gerek yok bence :)
Ben de 6 senedir özel okuldayım. İngilizceye elimden geldiğince önem veriyorum ama TOEFL'dan B1 seviye sertifikası aldım :(

Yeni konular

Geri
Yukarı