17 yaşından sonra futbolcu olunur mu?

Aybars Dilsiz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar eskiden arkadaşlarla çok oynardık. Neredeyse her gün oynardık. Sahaya falan giderdik, ben defans oynardım. COVID zamanı yasaklardan dolayı oynayamadım. Şu an tekrar başlama kararı aldım. Yazın başlayacağım. 178 boyum 74 kilo sol ayak oynarım. Hızlı koşarım. Beslenmeme dikkat ederim. Zaten şu an fitnessa gidiyorum. Tekrar başlarsam bir yerlere gelebilir miyim sizce?

Hayatta bir sürü başarı hikayesine sahip ihsanlar var ve bunlardan biri siz de olabilirsiniz. Kolay bir süreç değil ama imkansız da değil.

Çevrendeki amatör kulüplerin telefon numarasını bul hocalarının seçmeleri dene başka bir şekilde lisans alamazsın. Amatör lig için fiziksel özelliklerin yeterli, tekniğini geliştir. Kademe almayı öğren, tecrübe kazanman lazım bunlar için geç kalmışsın ama içinde keşfetmen gereken bir yeteneğin varsa neden olmasın.

Hayatta bir sürü başarı hikayesine sahip ihsanlar var ve bunlardan biri siz de olabilirsiniz. Kolay bir süreç değil ama imkansız da değil.

1 saat ban yedim yazamadım bunu söylediğin için gerçekten çok teşekkür ederim bayağı motive etti beni.

Çevrendeki amatör kulüplerin telefon numarasını bul hocalarının seçmeleri dene başka bir şekilde lisans alamazsın. Amatör lig için fiziksel özelliklerin yeterli, tekniğini geliştir. Kademe almayı öğren, tecrübe kazanman lazım bunlar için geç kalmışsın ama içinde keşfetmen gereken bir yeteneğin varsa neden olmasın.

Yeteneğimin olduğunu düşünüyorum deneyip göreceğim fiziksel olarak da çevremdekiler de tam defans oyuncususun diyor. Bakalım deniyip göreceğim teşekkür ederim başka tavsiyeniz var mı?

Geri
Yukarı