16 yaşından sonra futbolcu olunur mu?

Dostlar , ben 16 yaşındayım Balıkesir gibi futbol konusunda 0 olan bir şehirde yaşıyorum, futbolcu olmak istiyorum, fakat hiç bana yön gösteren ,yardımcı olan biri yok , olmayacakta . Ne yapabilirim, Şu ana kadar stoper mevkisinde oynadım, çok iyi top kapma , alan daraltabilme özelliklerimin olduğunu düşünüyorum, hızlı, teknik,pas dağıtıcıyım. Önerileriniz nelerdir , nasıl başlayacağım bir yerden ? .

Dostlar, ben 16 yaşındayım Balıkesir gibi futbol konusunda 0 olan bir şehirde yaşıyorum, futbolcu olmak istiyorum, fakat hiç bana yön gösteren, yardımcı olan biri yok, olmayacakta. Ne yapabilirim, şu ana kadar stoper mevkisinde oynadım, çok iyi top kapma, alan daraltabilme özelliklerimin olduğunu düşünüyorum, hızlı, teknik, pas dağıtıcıyım. Önerileriniz nelerdir, nasıl başlayacağım bir yerden?

Reis yakın illerdeki takımlara bak, seçme dönemlerini takip et. İllaki bulunduğun bölgede amatör takımlar vardır o takımlara girmeye çalış.

Dostum Jamie Vardy gibi dünyanın sayılı forvetlerinden birisi 20 yaşına kadar fabrika işçisiydi, şimdi ise tartışmasız en temiz forvetlerden. Yani neden olmasın?

Dostum jamie vardy gibi dünyanın sayılı forvetlerinden birisi 20 yaşına kadar fabrika işçisiydi, şimdi ise tartışmasız en temiz forvetlerden. Yani neden olmasın?

Aynen öyle. Futbolun yaşı çok ilerledi artık. İbrahimovic 45 yaşında bırakacağını açıkladı. Artık yaş önemli değil.

Dostlar, ben 16 yaşındayım Balıkesir gibi futbol konusunda 0 olan bir şehirde yaşıyorum, futbolcu olmak istiyorum, fakat hiç bana yön gösteren, yardımcı olan biri yok, olmayacakta. Ne yapabilirim, şu ana kadar stoper mevkisinde oynadım, çok iyi top kapma, alan daraltabilme özelliklerimin olduğunu düşünüyorum, hızlı, teknik, pas dağıtıcıyım. Önerileriniz nelerdir? Nasıl başlayacağım bir yerden?

Bende balıkesirdeyim 16 yaşındayım hiçbir takım yok sen ne yaptın kanka söyler misin?

Geri
Yukarı