170 Bin TL Araç Önerisi

Storm99

Hectopat
Daha fazla  
170 Bin TL'ye kadar otomobil almak istiyoruz.
-Araç kesinlikle sıfır olacak.
-Dizel ve az yakan öncelikli.
-Donanımları tam olmalı.
-İç hacim geniş ve ferah olmalı.
-Sedan veya Suv olabilir. Hangi araçları tavsiye edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peugeot 3008 GT Line düşünebilirsin SUV alacağım dersen. 0 KM GT Line en üst donanım paketi ile 155 veya 160 bin TL olması gerek fiyatı. 1.6 Litre Dizel motor seçeneği ile.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Wolkswagen Passat 2017 modellerine göz gezdirmeni tavsiye ederim.

Nissan Qashqai veya X-trail, BMW 3 serisi, mercedes cls veya a serisi.

2014 Qashqai 1.6 d premium pack ben kullanıyorum 2.5 senedir, tavsiye ederim az yakıyor, performansı çok iyi ve SUV statüsünde sayılıyor. 4x2'dir. Tasarımı ve iç dizaynı çok güzel zaten çok fazla tercih edilen bir model. 2017 fiyatı 160.000 TL idi yanlış hatırlamıyorsam.

Yerinizde olsam 0 Audi A4 1.4TFSI alırdım benzinli ama çok süper araç veya Renault Talisman 1.6 DCI alabilirsiniz. Rize'de inceleme fırsatım olmuştu 170000 TL'ye 0 dizel ve 4 control olan paketini alabilirsiniz
4control'ü bilmiyorsanız şöyle kısaca özetleyeyim. Arabanın ön tekerleği sağa döndüğü zaman arka tekerlekleri sola dönüyor muazzam bir şey.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı