170 TL Kasa Önerisi

Dark F40 modeli PSU'suz alınabilir bu fiyata. İki fan var. Kablolama açısından da küçük olmasına rağmen kullanışlı. Yalnız çok kaliteli değil. Tabi bu fiyata kaliteli de bulunması zor olabilir. Tasarımı da kırmızı siyah renk seviyorsanız güzel duruyor.

Ben sana bütçene uygun olan kasa modellerini atıyorum. Bence hangisi hoşuna gidiyorsa onu al. Zaten bütçen belli. Çok bir alternatifin yok. Ama 30-40 lira daha koysaydın Çok güzel kasa modelleri vardı.
Zalman ZM-T2 Mini Tower Kasa Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Everest 701B Peak-250W Siyah 2*Sata+20+4 Pin Kasa Fiyatı
Aerocool Cruisestar Advance 2xUSB 3.0 2xUSB 2.0 ATX Siyah Fiyatı
Hiper HARMONY Gaming Mid ATX Kasa Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Belki 30-40TL daha çıkabilir. Linklerini bırakırsan sevinirim.

Dark markası önermiyordum, Ama sadece kasa olan bazı modelleri başarılı.
https://www.hepsiburada.com/dark-sh...akrilik-yan-panel-dkchshadow-p-HBV000001G8IHA
Ama bu kasayıda tercih edebilirsin.
Aerocool Cylon RGB Akrilik Panel USB 3.0 Siyah ATX Kasa Fiyatı
Yada bu
Boost VK-B041B 400W Midi Tower ATX Kasa Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Ben bu 3 kasayı öneriyorum. İstediğini alabilirsin.
Tavsiyelerin için öncelikle teşekkür ederim. Aklımda bir soru var. PSU'lu kasaların çoğunda dikkatimi çeken bir şey var. Güç kaynakları 80+ değil. Neden böyle? Zaten PSU'da alacağım 500W. Eğer ucuza gelecekse PSU'lu kasa alayım diyorum. Ama sertifika olmaması biraz düşündürüyor.

Tavsiyelerin için öncelikle teşekkür ederim. Aklımda bir soru var. PSU'lu kasaların çoğunda dikkatimi çeken bir şey var. Güç kaynakları 80+ değil. Neden böyle? Zaten PSU'da alacağım 500W. Eğer ucuza gelecekse PSU'lu kasa alayım diyorum. Ama sertifika olmaması biraz düşündürüyor.
Sakın ama sakın o hataya düşme.
Ben dark f40 400w modelli kasa aldım. Şu an oyun oynayamıyorum bak cidden. Mavi ekran veriyor. Psuları çok kalitesiz oluyor. Atıyorum 400W diyorsa o işin aslı 12v kanalından 200w veya 250w çıkıyor neredeyse hepsi böyle. Çok kalitesiz, verimsiz oluyorlar. Daha çok iş, ofis, web'de gezinme gibi nedenlerle alınabilir.
(Benim gibi)Oyun oynayacak birisi alırsa Kernel Power hatası alır. Kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmiyorum. Değmez.

Sakın ama sakın o hataya düşme.
Ben dark f40 400w modelli kasa aldım. Şu an oyun oynayamıyorum bak cidden. Mavi ekran veriyor. Psuları çok kalitesiz oluyor. Atıyorum 400W diyorsa o işin aslı 12v kanalından 200w veya 250w çıkıyor neredeyse hepsi böyle. Çok kalitesiz, verimsiz oluyorlar. Daha çok iş, ofis, web'de gezinme gibi nedenlerle alınabilir.
(Benim gibi)Oyun oynayacak birisi alırsa Kernel Power hatası alır. Kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmiyorum. Değmez.
Bunu dikkate alacağım. Yukarıda önerdiğiniz Aerocool Cylon RGB Akrilik Panel USB 3.0 Siyah ATX Kasa Fiyatı kasa çok hoşuma gitti. Dış görünüşü olsun, mini ITX kart desteği olsun. Şuan alasım geldi cidden. İlerde zaten sıvı soğutma asla takmam. Bence yeterli olur bu kasa. FSP FSP500-60AHBC 500W AKTIF PFC 85+ POWERSUPLY almayı planladığım PSU bu. Asım Demir önermişti. Sizce nasıl?

Bunu dikkate alacağım. Yukarıda önerdiğiniz Aerocool Cylon RGB Akrilik Panel USB 3.0 Siyah ATX Kasa Fiyatı kasa çok hoşuma gitti. Dış görünüşü olsun, mini ITX kart desteği olsun. Şuan alasım geldi cidden. İlerde zaten sıvı soğutma asla takmam. Bence yeterli olur bu kasa. FSP FSP500-60AHBC 500W AKTIF PFC 85+ POWERSUPLY almayı planladığım PSU bu. Asım Demir önermişti. Sizce nasıl?
%85 verimliliğe sahip sizi üzmez.
Psu alacaksanız, özellikle verimlilik sertifikasına bakın. 12v kanalından kaç W veriyor bunlara dikkat edin. Benim gibi pişman olmassınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı