170 TL kulaklık önerisi

AliReyiz

Centipat
1623099480777.png

1623099485018.png

Bütçem maksimum 200. Yukarıdaki iki kulaklığı da 170 TL'ye alacağım. İkisi arasında kararsız kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamenote ve Sharkoon markalarını ilk defa duyuyorum. Benim attığım Rampage kulaklık kötü olabilir ama James Donkey yorumlarından %85 - %90'ı memnun siz niye önermiyorsunuz?

Az daha öde bunu al işte.

Gamenote ve Sharkoon markalarını ilk defa duyuyorum. Benim attığım Rampage kulaklık kötü olabilir ama James Donkey yorumlarından %85 - %90'ı memnun siz niye önermiyorsunuz?

Malzemesi kötü ve fiyatı kalitesine göre fazla. 150 160'a gelse öneririz.

Az daha öde bunu al işte.

Malzemesi kötü ve fiyatı kalitesine göre fazla. 150 160'a gelse öneririz.

Zaten 170 TL'ye alacağım James Donkey 710 kulaklığını sizce James Donkey kulaklığında kötü yanı nedir neden kötülüyorsunuz malzeme kalitesi olarak tek bir kablosu çok korumalı değil ama sizin önerdiğiniz Gamenote kulaklığının kablosu da James Donkey'in aynısı.

Zaten 170 TL'ye alacağım James Donkey 710 kulaklığını sizce James Donkey kulaklığında kötü yanı nedir neden kötülüyorsunuz malzeme kalitesi olarak tek bir kablosu çok korumalı değil ama sizin önerdiğiniz Gamenote kulaklığının kablosu da James Donkey'in aynısı.

Tek kablo değil.

Ses kalitesi de var işin içinde.

Çok istiyorsan al seni alma diye zorlayan yok. Kusura bakmayın çöp ürünler önermiyorum bu yüzden JD710'da önermiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı