170 TL Kulaklık Önerisi

A101, BİM, Teknosa ve Migros gibi yerlerden alacağım.
Sanırım güvenmiyorsunuz N11, Hepsiburada, Trendyol veya Amazon gibi sitelere. Neyse, şimdi dediğiniz sitelerden bir ürün bulmaya çalışacağım.

T5 A101'e gelecek mi?
Eğer gelirse olabilir.

Haylou pek güvenmiyorum sizce T5 mi? T7 mi?

A101'e gelecek mi bilmiyorum ama t5'i kullanıyorum, memnunum. Şarjı, dört beş saat arası gidiyor (kullanıma göre).Kutuyla beraber 25 saati buluyor. Mikrofonu güzel ama bulunduğun ortamdaki sesleri karşıya veriyor. Aşırı gürültülü yerlerde, sesini karşı taraf tam alamayabilir. Bu durum başıma bir kere geldi, büyük bir makinenın yanında oldu, 110 desibel yazıyordu bulunduğum yer.

T5 A101' e gelecek mi ?
Eğer gelirse olabilir.

Haylou pek güvenmiyorum sizce T5 mi ? T7 mi ?
Haylou da zaten Xiaomi'nin diye biliyorum. Ben tam olarak ikisini de kullanamadığım için yorum yapamayacağım. Ancak dış güzellik olarak T7 daha güzel bence.

A101'e gelecek mi bilmiyorum ama t5'i kullanıyorum, memnunum. Şarjı, dört beş saat arası gidiyor (kullanıma göre).Kutuyla beraber 25 saati buluyor. Mikrofonu güzel ama bulunduğun ortamdaki sesleri karşıya veriyor. Aşırı gürültülü yerlerde, sesini karşı taraf tam alamayabilir. Bu durum başıma bir kere geldi, büyük bir makinenın yanında oldu, 110 desibel yazıyordu bulunduğum yer.
Dokunmatik panelleri kötümü ? Yani geçmi algılıyor dokunmatik kısmı ?
Haylou da zaten Xiaomi'nin diye biliyorum. Ben tam olarak ikisini de kullanamadığım için yorum yapamayacağım. Ancak dış güzellik olarak T7 daha güzel bence.
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 nasıl bir kulaklık ? Alınır mı ? Fiyatı 139 Tl.
Laptopta kullanacağım genellikle müzik dinlerim arasıra oyun oynarım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı