1700-1800 TL Oyun İçin Sistem Tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Grandpa yani SypeR'dan daha iyi biliyorsun?!

Neden insanları bu kadar övüyorsunuz? Kimin ne kadar bildiğini bilmiyorum ama abartmanıza gerek yok. Herkes bilebilir. Bunda şaşılacak ne var?

Grandpa lütfen DH'ye git ve bu foruma bir daha dönme!

Grandpa lütfen DH'ye git ve bu foruma bir daha dönme!
Hocam kusura bakmayın forumun sahibi olduğunuzu bilmiyorum hemen giderim :D Sizin yanlış düşüncenize karşı çıkan biri olunca saçmalamak sizin genel özelliğiniz mi? Şuana kadar çok fazla sistem tavsiye ettim, alanlar da oldu. Memnun kalmayan kimse yok, afedersiniz siz sistemler hakkında ne biliyorsunuz? Kime ne önerdiniz acaba?

Sana açıklamak zorunda değilim. Bilen biliyor beni. Daha uzatmayacağım. Hem bu benim düşüncem değil, sizin dışınızdaki herkesin düşüncesi.

Sana açıklamak zorunda değilim. Bilen biliyor beni. Daha uzatmayacağım. Hem bu benim düşüncem değil, sizin dışınızdaki herkesin düşüncesi.

Hocam kendiniz 8 GB RAM ile 7770 ekran kartı almışsınız. Neden burada laf yapıyorsunuz?

Arkadaşlar bilgisayarda oyun oynanacak fakat başka hiç mi iş yapılmayacak? Ben bunu göz önüne aldım ekran kartını erteleyip adam akıllı sistem yapmaya karar verdim 8 GB RAM aldım. Bu kadar da abartmayın 7850 de her oyunu Ultra'da oynatıyor. Gidip de 2-3 FPS fazla almak için sistemi bu kadar düşürmeyin. Grandpa haklı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı