1700-2000 TL hazır PC önerisi

TEOG'tan sonra babamın sözü var ama PC toplamama anlamadığım bir sebepten dolayı izin vermiyor. Normal PC alacağım. Teşekkürler.
Bana kalırsa şu an bunlar yerine sınavına odaklan. Sistem işini sınavlarından sonra zaten halledersin. Hem belki o zamana babanı sistem toplamaya da ikna edersin.

Merhabalar hesabım yasaklı olduğu için farklı hesapla giriyorum bunlar güzel bir düşüncem
Bana kalırsa şu an bunlar yerine sınavına odaklan. Sistem işini sınavlarından sonra zaten halledersin. Hem belki o zamana babanı sistem toplamaya da ikna edersin.
Günde 7 saat okulda 5 saat dershanedeyim toplam 12 saat çalışıyorum uyarınız için teşekkürler ama bence fazlasıyla çalışıyorum [emoji3].

Merhabalar hesabım yasaklı olduğu için farklı hesapla giriyorum bunlar güzel bir düşüncem

Günde 7 saat okulda 5 saat dershanedeyim toplam 12 saat çalışıyorum uyarınız için teşekkürler ama bence fazlasıyla çalışıyorum [emoji3].
Dostum ben de sınava hazırlandım ve Türkiye'nin en seçkin lisesinde eğitim gördüm. Bu sınav için çok değil verimli çalışmak gerekir. Ama dersen ki illa bilgisayar alacağım toplama modellere yönelmeye çalış.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı