1700 TL 1ms 144 Hz monitör önerisi

Normal piyasası 2000-2100 civarında MSI Optix MAG241C amazon tr'de 1.600₺ şu an. Hemen alabilecekseniz iyi bir f/p alışverişi yapmış olursunuz diye düşünüyorum.

144Hz 1ms ve IPS Panel 1650 TL

144Hz 1 ms ve yine IPS Panel 1900₺
Vatan Bilgisayar’da hafta sonu indirimleri oluyor takip ederek MSI marka olanı çok 1700₺ gibi bir fiyatada alabilirsin. Benim attığım bu iki monitörde 144hz 1ms en sevdiğim yanıda IPS Panel

144Hz 1ms ve IPS Panel 1650 TL

144Hz 1 ms ve yine IPS Panel 1900₺
Vatan Bilgisayar’da hafta sonu indirimleri oluyor takip ederek MSI marka olanı çok 1700₺ gibi bir fiyatada alabilirsin. Benim attığım bu iki monitörde 144Hz 1ms en sevdiğim yanıda IPS Panel

Büyük ihtimalle MSI ninkini alacağım fakat bir sorum olacak IPS panel nedir kısaca anlatma şansınız var mı?

Büyük ihtimalle MSI ninkini alacağım fakat bir sorum olacak IPS panel nedir kısaca anlatma şansınız var mı?
Daha canlı daha gerçekçi renk deneyimi verir ve gözlerinizi pek yormaz ekstra olara hangi açıdan bakarsanız bakın görüntülü kaybı yaşamazsınız, benden size öneri TN panel’den uzak durmanız

Daha canlı daha gerçekçi renk deneyimi verir ve gözlerinizi pek yormaz ekstra olara hangi açıdan bakarsanız bakın görüntülü kaybı yaşamazsınız, benden size öneri TN panel’den uzak durmanız
Yardımınız için gerçekten teşekkürler saolun.

Son bir sorum olacak bu monitor söyle bir kasayla uyumsuz çalışır mı?
Ve söyle bir anakartla Gigabyte B450M S2H AMD B450 DDR4 M.2 mATX Anakart incehesap.com

Son düzenleme:

Ve söyle bir anakartla Gigabyte B450M S2H AMD B450 DDR4 M.2 mATX Anakart incehesap.com
Rica ederim ne demek, elbette ki uyumsuzluk olmaz fakat farklı kasa almanızı tavsiye ederim. Hazır Oem sistem alacaksanız ona bir lafım yok almaya mecbur kalıyorsunuz.

Geri
Yukarı