1700 TL 2. el PC önerisi

PSU kalitesiz biraz onu araştır kasa koymadım 120 lira kalıyor biraz daha ekle sıfır kasa

Almanı öneririm.

PSU kalitesiz biraz onu araştır kasa koymadım 120 lira kalıyor biraz daha ekle sıfır kasa.

Almanı öneririm.

Eyvallah dostum sağ olasın.

Hocam merhaba, ben de şu parçaları uygun buldum ama yaklaşık 1800-1850 tl tutabilir toplamı. Bazıları sıfır, bazıları ikinci el.

Şu videolardan 750 ti ve x3440 ikilisinin oyun testlerine bakabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
İyi günler 🖐

PSU kalitesiz biraz onu araştır kasa koymadım 120 lira kalıyor biraz daha ekle sıfır kasa

Almanı öneririm.

Hocam merhaba, burada galiba anakartın soketi ile işlemcinin soketi birbirine uyumlu değil gibi, anakart 775 pin, işlemci 1156 pin.

İyi forumlar 🖐

Son düzenleme:
Hocam merhaba, ben de şu parçaları uygun buldum ama yaklaşık 1800-1850 TL tutabilir toplamı. Bazıları sıfır, bazıları ikinci el.

Şu videolardan 750 Ti ve X3440 ikilisinin oyun testlerine bakabilirsiniz:
İyi günler 🖐

Hocam merhaba, burada galiba anakartın soketi ile işlemcinin soketi birbirine uyumlu değil gibi, anakart 775 pin, işlemci 1156 pin.

İyi forumlar 🖐

Dostum sen kralsın eline sağlık iyi günler.

Hocam merhaba, ben de şu parçaları uygun buldum ama yaklaşık 1800-1850 tl tutabilir toplamı. Bazıları sıfır, bazıları ikinci el.

Şu videolardan 750 ti ve x3440 ikilisinin oyun testlerine bakabilirsiniz:
İyi günler 🖐

İyi forumlar 🖐
Sahibindende Filtrelerden 775 pini seçtim hata satıcıda

Geri
Yukarı