1700 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
1700-1500
1700₺'ye alabileceğiz sıfır ekran kartları zaten çok eski, sürücü desteği bile kesilmiş durumda. Sahibinden üzerinden ya da 2. el sitelerinden param güvende ile alın gitsin işte. Gerekli testleri yaptıktan sonra ne olabilir? Gerekirse konu açarsınız ya da araştırırsınız. Bu bütçeye sıfır ve güncel bir ekran kartı bulmanız zor. O işlemci için GTX 750 iyi olmaz ama sizin tercihiniz.

Hocam o güç kaynağı ile RX 500 serisini almayın kullanamazsınız.

Aslında hangi kartı alacaksanız sahibinden Param Güvende ile alabilirsiniz.

O güç kaynağıyla 1050 Ti zorlayabilir aslında.

1700₺'ye alabileceğiz sıfır ekran kartları zaten çok eski, sürücü desteği bile kesilmiş durumda. Sahibinden üzerinden ya da 2. el sitelerinden param güvende ile alın gitsin işte. Gerekli testleri yaptıktan sonra ne olabilir? Gerekirse konu açarsınız ya da araştırırsınız. Bu bütçeye sıfır ve güncel bir ekran kartı bulmanız zor.
TurboX marka nasıl

O güç kaynağıyla 1050 Ti zorlayabilir aslında.
Evet 1050 Tİ olabilir.

Turbox kesinlikle almayın hocam ne çıkacağı hiç belli olmaz soğutmaları da kalitesiz zaten rüzgar gülü taksan kartın üstüne daha iyi soğutur.

Ben o markanın yükünü hala çekiyorum, almayın kardeşim şu markadan zorda kalmadıkça bir şey. En azından ekran kartımı değiştirdim kurtuldum biraz.

Turbox kesinlikle almayın hocam ne çıkacağı hiç belli olmaz soğutmaları da kalitesiz zaten rüzgar gülü taksan kartın üstüne daha iyi soğutur
Benim düşündüğüm şey bu
İ5-3470 (bana yeterli)
Gtx750-gt740-1050ti
8gb ram
128gb ssd
350w power
Turbox h61 anakart

Evet 1050 Tİ olabilir.

Ben o markanın yükünü hala çekiyorum, almayın kardeşim şu markadan zorda kalmadıkça bir şey. En azından ekran kartımı değiştirdim kurtuldum biraz.
Bu marka hakkında duyduğum : ÇİNDEN 2.EL HURDAYA ÇÖPE ATILMIŞ PARÇALARI YENİLEYİP MARKA BASIP SATMALARI) Doğrumu?

Benim düşündüğüm şey bu.
i5-3470 (bana yeterli)
GTX750-GT740-1050 Ti.
8 GB RAM.
128 GB SSD.
350W Power.
Turbox H61 anakart.

Bu marka hakkında duyduğum: Çin'den 2.el hurdaya çöpe atılmış parçaları yenileyip marka basıp satmaları) doğru mu?

128 GB SSD'nin yeterli olacağına emin misiniz hocam?

Geri
Yukarı