1700 TL kulaklık önerisi

KML BEY

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1700 TL civarı bir param var. Benim için en iyi kablosuz kulaklık önerisi yapar mısınız? Sadece bass ses yüksekliği ve ses kalitesi çok önemli.

Şurdaki önerilen kulaklıkları bakabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar 1700 TL civarı bir param var. Benim için en iyi kablosuz kulaklık önerisi yapar mısınız? Sadece bass ses yüksekliği ve ses kalitesi çok önemli.

Önceliklerin neler olmalı o önemli.

Müzik dinlemek için ve şarj konusunda iyi bir performansa sahip kulaklık arıyorsan, Sennheiser tru Wireless 2'yi tavsiye edebilirim. Fiyatı bütçeden biraz pahalı ama kampanyaları beklersen uygun bir fiyata alabilirsin.
Ben 1.5 ay önce Amazon Prime indirim festivali ile 1500₺ ye aldım. Şu an 2300 civarında fiyatı.
Kalite olarak “sennheiser” zaten kulaklık ses konularında büyüyüp tanınan bir marka.
Eşsiz bir müzik dinleme kalitesi veriyor.
Müziklerdeki tüm enstürmanları tek tek ayırt edebilerek duyabiliyorsun.
Zevkine göre equalizer ayarlarını ayarlayabiliyorsun.
Şarj kapasiteside kullanımına bağlı değişir.
Ama şarj performansıda gayet iyi seviyede.
Bana göre gayet tatmin edici.
Yani şu ana kadar memnun bir şekilde kullanıyorum.

Yoğun telefon görüşmeleri yapıyorsan ve onun için almayı düşünüyorsan önerdiğim marka beklediğin performansı karşılamaz.
Ama çok kötü mikrofon kaliteside yok. Gene iş görüyor.
Mikrofon için düşünüyorsan AirPods 2.nesil öneririm ama fiyatlardan haberim yok şu an. Malum ekonomiden dolayı fiyatlar yerinde durmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı