1700 TL Kulaklık Önerisi

Bu bütçeye hangi kulaklık önerirsiniz? FPS oyunları oynayacağım güzel bir şey önerirseniz sevinirim.

SteelSeries Arctis 1 Kablolu Siyah Oyuncu Kulakligi| ITOPYA.COM (700 lira fiyat-performans.)

HyperX ile Logitech'i alternatif olarak koydum SteelSeries Arctics 3 veya novayı tercih ederdim ben olsam.

Outlet olmasını sorun etmezsen MH752 var.

QP'nin outlet ürünleri genelde sadece "kutusu hasarlı" oluyor. Tabii bu bilginin doğruluğu için arayıp teyit edebilir veya İstanbul'da yaşıyorsan mağazasına gidip elden alabilirsin.

Uğraşmam dersen şunlar var;

HyperX Cloud 2 düşünüyordum ancak Alpha ile ne farkı var?
Alpha, Cloud II'nin üst modeli. Daha iyi bir kulaklık. Cloud II'nin Alpha'ya göre tek farkı 7.1 ses kartı olması ancak o ses kartı da 7.1 özelliğini aktif edince sesi boğuklaştırdığı için kullanmıyorsun zaten. Ve Alpha, üst modeli olmasına rağmen Cloud II'den daha ucuz şu an.

Cloud II USB, Alpha 3.5mm.

Bu bütçeye hangi kulaklık önerirsiniz? FPS oyunları oynayacağım güzel bir şey önerirseniz sevinirim.

HyperX Cloud serilerine göz atmanı öneririm, Kablosuz kaliteli bakacaksan bütçeni daha da arttırman gerek.

Alpha, Cloud II'nin üst modeli. Daha iyi bir kulaklık. Cloud II'nin Alpha'ya göre tek farkı 7.1 ses kartı olması ancak o ses kartı da 7.1 özelliğini aktif edince sesi boğuklaştırdığı için kullanmıyorsun zaten. Ve Alpha, üst modeli olmasına rağmen Cloud II'den daha ucuz şu an.

Cloud II USB, Alpha 3.5mm.
O zaman Alpha almak daha mi mantıklı? Bu bütçeye uygun herhalde

HyperX Cloud serilerine göz atmanı öneririm, Kablosuz kaliteli bakacaksan bütçeni daha da arttırman gerek.
Kablosuz istemiyorum.

. Cloud II'nin Alpha'ya göre tek farkı 7.1 ses kartı olması ancak o ses kartı da 7.1 özelliğini aktif edince sesi boğuklaştırdığı için kullanmıyorsun zaten

Hocam ben Cloud II wirelles kullanıyorum ve sesi 7.1 yapınca boğuklaştırmıyor ? siz önceden kullandınız sanırım lakin, Boğuklaştırdığı konusunda yanılıyorsunuz bence.

Hocam ben Cloud II Wireless kullanıyorum ve sesi 7.1 yapınca boğuklaştırmıyor? Siz önceden kullandınız sanırım lakin, boğuklaştırdığı konusunda yanılıyorsunuz bence.
Cloud II Wireless ile Cloud II farklı ürünler. Mantıksız bir kıyaslama.

Yeni konular

Geri
Yukarı