1700 TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
Maks 2000

PyKee

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire Rx 6700
Amd Ryzen R5 5600x
8x2 ram
Herkese merhaba, 1700 TL bütçe ile mekanik klavye arıyorum. Çok sesli olmaması tercihim. Logitech G413 düşünüyordum fakat kronik sorunu var diye yorumlar okudum. Razer Blackwidow V3 düşünüyorum fakat çok sesli olması korkutuyor. Bunların haricinde önerebilecekleriniz nelerdir?

Herkese merhaba, 1700 TL bütçe ile mekanik klavye arıyorum. Çok sesli olmaması tercihim. Logitech G413 düşünüyordum fakat kronik sorunu var diye yorumlar okudum. Razer Blackwidow V3 düşünüyorum fakat çok sesli olması korkutuyor. Bunların haricinde önerebilecekleriniz nelerdir?

1300 TL lakin yok eder.

Red Switch kullanıyor bu klavye. Yani ses ihtiyacınızı karşılar.
1500e Cherry MX muadili almanın en iyi yolu(!).

Razer Blackwidow V3 TKL kullanıyorum sesi çok rahatlatıyor hocam asla sadece sesli diye düşünmeyin.

Red Switch kullanıyor bu klavye. Yani ses ihtiyacınızı karşılar.

Hocam öncelikler teşekkürler. Halihazırda Game Power kırmızı Switch bir klavyem var kırmızı Switch en son düşüncem.

Razer Blackwidow V3 TKL kullanıyorum sesi çok rahatlatıyor hocam asla sadece sesli diye düşünmeyin.
Hocam bir yerden sonra beni rahatsız ediyor yüksek bir sesi var ise.

Hocam öncelikler teşekkürler. Halihazırda Game Power kırmızı Switch bir klavyem var kırmızı Switch en son düşüncem.
Hocam beni ciddiye alır mısınız? Attığım klavyede Bluetooth 5.0 2.4g wireless ve kablolu kullanım özelliği,Hotswap ayrıcalığı, Gateron G Pro Yellow(dünyanın en iyi ilk 5 switchinden biri) switch,PBT Doubleshot keycaps ve RGB fonksiyonları gibi birsürü özellik var.

Hocam beni ciddiye alır mısınız? Attığım klavyede Bluetooth 5.0 2.4G Wireless ve kablolu kullanım özelliği, hotswap ayrıcalığı, Gateron G PRO yellow(dünyanın en iyi ilk 5 switchinden biri) Switch, PBT doubleshot keycaps ve RGB fonksiyonları gibi bir sürü özellik var.

Hocam inceledim tek sorun sanırım yurt dışından geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı