1700 TL monitör önerisi

Önerdiğiniz 27" Philips çok güzel ama hareket etmemesi çok kötü. Peki 27" için 2100 tlye çıksak bulabilir miyiz?

Önerdiğiniz 27" Philips çok güzel ama hareket etmemesi çok kötü. Peki 27" için 2100 tlye çıksak bulabilir miyiz?
Hareket kabiliyeti için minimum bu kadar çıkmalısınız;

Bu da sadece hareket kabiliyeti dışında renk gamutları biraz daha düşük olsa da + olarak 10 bit (8 bit + FRC ) renk derinliği sunuyor.

Peki neden hiç kimse rampage veya monster gibi markaları önermiyor? Panelleri gayet kaliteli gibi aslında.

@enescnr

1-Daha iyi satış yakalamak için tamamen oyunculuğa yöneliyorlar, sizin işinizi görmeyecektir.

2- Garanti kısmında sıkıntı yaşayanlar oluyor.

3- Panel olarak bazıları Samsung kullansa da AOC, LG, Philips gibi markalarla karşılaştırılamayacak kadar acemiler. Yani henüz güvenilir diyemeyiz.

4- Diğer çevre birimlerinde yaptıkları işler çok iç açıcı olmayabiliyor.

Bu yüzden hem güvenmediğimden hem de özellikleri hoşuma gitmediğinden önermiyorum.

Bazıları "Hz, ms ve panel" dışında bilgi bile vermiyor.

Cevabınız için çok teşekkür ederim.

Bu monitör nasıldır? İstediğim özellikler var ama hoparlör yok. Sahibinden.com da 2000tlye bulabiliyorum.

Bir de bu var ama ilk defa Gigabyte monitör gördüm. Nasıldır sizce?

Gigabyte monitörler alınabilir.

Yani, fena değiller de pahalı gibi geldiler bana. G271'in 2.elde 2000TL olması vs.

GIGABYTE renk kalitesi olarak Philips'i aratamayacaktır, MSI ise gerçek 8 bit renk derinliğine sahip olmadığından önermem.

Ayrıca MSI da hareket kabiliyeti olarak tam bir sabit monitör.

GIGABYTE biraz tuzlu ama iyi, yine de 2K 144Hz'ler ile yarışıyor fiyatı. Size al demek hiç içimden gelmiyor.
MSI ne 2.el ne de sıfır olarak alınmaz bence.

@SkyRose @dafry @mirsady @Okan17

Yardımlarınız için teşekkür ederim tekrardan. O zaman en iyisi 24” 2K monitörlere bakmak. Bütçeyi ne kadar düşürebilirsek o kadar iyi olur 24” olduğu için. @SkyRose ne önerebilirsiniz?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…