1700 TL monitör önerisi

Duplicate

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Uzakyol Vardiya Zabiti
Merhabalar bütçem 1700 TL ve oyun oynamak için bir monitör arıyorum. Aradığım özellikler IPS panel, 1 ms ve 144-165 Hz olması. Ayrıca merak ettiğim bir diğer konu da 1080p seviyesinde 24 inç mi daha iyidir yoksa 27 inç mi? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar bütçem 1700 TL ve oyun oynamak için bir monitör arıyorum. Aradığım özellikler IPS panel, 1 ms ve 144-165 Hz olması. Ayrıca merak ettiğim bir diğer konu da 1080p seviyesinde 24 inç mi daha iyidir yoksa 27 inç mi? Şimdiden teşekkürler.
24 daha iyidir 27 inçte 2k veya 4k iyi oluyor

Son düzenleme:

Eğer FPS türü yani CS:GO-Valorant gibi oyunlar oynayacaksanız 24 inç almalısınız diğer oyunlar için büyük ekran tabii ki daha iyidir ancak 1700 liralık bir bütçeye 27 inç 1080p zor bulunur ve 27 inç alınacaksa 2K alınmalı 1080p de görüntü pek iyi gözükmüyor.

24 daha iyidir 27 inçte 2K veya 4K iyi ölüyor.

Teşekkürler cevap için.

Hocam VA panel düşünmüyorum ikisi de VA panel sanırım teşekkürler ayrıca Curved monitör de pek sevmiyorum ama yine de sağ olun.

Eğer FPS türü yani CS:GO-Valorant gibi oyunlar oynayacaksanız 24 inç almalısınız diğer oyunlar için büyük ekran tabii ki daha iyidir ancak 1700 liralık bir bütçeye 27 inç 1080p zor bulunur ve 27 inç alınacaksa 2K alınmalı 1080p de görüntü pek iyi gözükmüyor.

1080P'ye yönelik bir sistem alacağım için 1080p bir monitör tercih edeceğim o yüzden sanırım 24 inç bana daha iyi olur. Attığınız model kafama en çok yatan model. Kullanan biri varsa çok memnun olurum fikirlerini paylaşırsa. Yorumunuz için de teşekkür ederim.

Teşekkürler cevap için.

Hocam VA panel düşünmüyorum ikisi de VA panel sanırım teşekkürler ayrıca Curved monitör de pek sevmiyorum ama yine de sağ olun.

1080P'ye yönelik bir sistem alacağım için 1080p bir monitör tercih edeceğim o yüzden sanırım 24 inç bana daha iyi olur. Attığınız model kafama en çok yatan model. Kullanan biri varsa çok memnun olurum fikirlerini paylaşırsa. Yorumunuz için de teşekkür ederim.

Hocam attığım modeli aynı zamanda kullanıyorum eksilerini artılarını yazayım:
Artıları:
+Görüntü kalitesi bu bütçeye göre güzel fena değil(8 bit renk derinliği)
+1 ms olması güzel.
+Birçok Hz ayarlama seçeneği var 144 diye sadece 144 ve 60 seçenekleri yok.
+FACEIT 8 level seviyesinde CS:GO oynuyorum ve gerek büyüklüğü(24 inç bir FPS oyuncusu için en ideali) gerekse performansı gayet güzel.
Eksileri:
-Ayakları bayağı uzun ve büyük masada fazla yer kaplıyor klavyeyi yan koyarak oynamıyorum Allah'tan öyle olsaydı koyamazdım.
-Yükseklik ayarı var ancak sağa sola dönmüyor bence önemli bir özellik.
-Bence pek önemli değil ama menüsü Türkçe değil İngilizce.

Hocam 1 yıl oldu alalı memnunum en azından benim ihtiyaçlarımı karşılıyor.

Hocam attığım modeli aynı zamanda kullanıyorum eksilerini artılarını yazayım:
Artıları:
+Görüntü kalitesi bu bütçeye göre güzel fena değil(8 bit renk derinliği)
+1 ms olması güzel.
+Birçok Hz ayarlama seçeneği var 144 diye sadece 144 ve 60 seçenekleri yok.
+FACEIT 8 level seviyesinde CS:GO oynuyorum ve gerek büyüklüğü(24 inç bir FPS oyuncusu için en ideali) gerekse performansı gayet güzel.
Eksileri:
-Ayakları bayağı uzun ve büyük masada fazla yer kaplıyor klavyeyi yan koyarak oynamıyorum Allah'tan öyle olsaydı koyamazdım.
-Yükseklik ayarı var ancak sağa sola dönmüyor bence önemli bir özellik.
-Bence pek önemli değil ama menüsü Türkçe değil İngilizce.

Hocam 1 yıl oldu alalı memnunum en azından benim ihtiyaçlarımı karşılıyor.
Hocam csgo hakkında size birkaç soru soracağım. Nasıl ulaşabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı