1700 TL PC Toplama

Rammstein24

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Arkadaşlar sıfırdan başladığım için her şey içinde olacak, sadece fare olmayacak. Yardımcı olursanız sevinirim.

Forumdan bir arkadaş hazırlamıştı bu sistemi (alıntıdır). 100TL daha verip alabilirsin güzel sistem

Dosya Ekleri

• downloadfile.jpeg
    downloadfile.jpeg
    43,9 KB · Görüntüleme: 440
Ekran Resmi 2015-11-05 21.49.37.png

Ben şöyle bir sistem öneririm. Çok üst düzey değil zaten 1700TL'ye çok üst düzey bir sistem beklemeyin, @İbrahim Göksoy un hazırladığı sistem de güzel gözüküyor ancak benim önerim GTX750Ti gibi bir ekran kartını almaya zorlamayıp onun yerine SSD ekleyerek oyun performansından çok genel sistem performansını artırmak daha mantıklı geldi bana zaten 7850K APU'su da gayet tatmin edici bir performansa sahip.
Yani 1700TL'ye oyunları çok yüksek ayarlarda oynamaya çalışmak mantıksız gözüktü bana.
Ek olarak kalan parayla kendinize güzel bir klavye alabilirsiniz ancak klavyemin çok kaliteli olmasına gerek yok derseniz, bu monitörün 1080p olanını almanızı öneririm. 100-120tl gibi bir fark var.

Forumdan bir arkadaş hazırlamıştı bu sistemi (alıntıdır). 100TL daha verip alabilirsin güzel sistem
Monitörle bu sistem 2 bin bulur.

En iyisi işlemciye parayı basıp giriş bir ekran kartı aldıktan sonra ekran kartını değiştirmek . AMD APU işlemcilerde r7 kartının hangi modeli olduğu belli oluyor mu ?

Bu arada ben topladım sistemi tam bana göre oldu
Ekran Görüntüsü (15).png

Eki Görüntüle 115202
Ben şöyle bir sistem öneririm. Çok üst düzey değil zaten 1700TL'ye çok üst düzey bir sistem beklemeyin, @İbrahim Göksoy un hazırladığı sistem de güzel gözüküyor ancak benim önerim GTX750Ti gibi bir ekran kartını almaya zorlamayıp onun yerine SSD ekleyerek oyun performansından çok genel sistem performansını artırmak daha mantıklı geldi bana zaten 7850K APU'su da gayet tatmin edici bir performansa sahip.
Yani 1700TL'ye oyunları çok yüksek ayarlarda oynamaya çalışmak mantıksız gözüktü bana.
Ek olarak kalan parayla kendinize güzel bir klavye alabilirsiniz ancak klavyemin çok kaliteli olmasına gerek yok derseniz, bu monitörün 1080p olanını almanızı öneririm. 100-120tl gibi bir fark var.

1700 TL'ye SSD mantıksız bence.

Öncelikle yukarıdaki bir iki arkadaş 1368x766 monitöre gidip 750ti öneriyorsunuz bu mudur sistem toplamak ?. Adam bas olamayan hoparlörde mi oyundan keyif alacak Microsoft klavye setiyle mi FPS oyun oynayacak ? .

Arkadaşım sana tek tavsiyem bilgisayarı yalnızca performansı için alma gerekirse ekran kartından kıs monitör al gerekirse harddiskten kıs git klavye al hoparlör al. Bir sistem yalnızca kasanın içi değildir, yukarıya bakıyorum adamlar R7 370 ekran kartı koymuş uyduruk bir hoparlör var. Bilgisayarda en çok kullanacağın şeyler monitör, klavye, fare, hoparlör dür sen gidip ekran kartına basma paranı. Bak işlemciye bas onun derdini çok çekersin ama oyun bilgisayarı alıyorsun diye sırf ekran kartına basma paranı.

Şimdi sana iki tane sistem tavsiye edeceğim birincisi benim tavsiyem her yönüyle güzel bir bilgisayar ben alsam bende onu alırdım. İkincisi ise senin koyduğun sınıra çok yakın sana benim verebileceğim tavsiyem.

Ekran Görüntüsü (81).png

Ekran Görüntüsü (85).png
Paranı biriktirince alttaki sisteme R7 370 alırsınız.
Klavye 15 liralık Everest al para biriktirince Logitech G105 tavsiyemdir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı