1700 TL sistem toplama

Uchiha

Hectopat
Arkadaşlar merhabalar. GTA V online için kendim sistem toplamak istiyorum. Uygun sitem önerileriniz nedir? Minimun olursa sevinirim. Ortalama 1500 - 1700 TL.
Ekran kartı AMD olmasın yaz mevsiminde 60 derecede sıkıntı biraz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeni biraz daha arttırıp bu sistemi topla. Bütçeyi arttıramazsan G4400 al. AMD ekran kartları fazla ısınmıyor.
Ekran Görüntüsü (4).png

Arkadaşlar merhabalar. GTA V online için kendim sistem toplamak istiyorum. Uygun sitem önerileriniz nedir? Minimun olursa sevinirim. Ortalama 1500 - 1700 TL.
Ekran kartı AMD olmasın yaz mevsiminde 60 derecede sıkıntı biraz.

60 derece sıkıntı mı? Dalga grçiyorsunuz herhalde. Ekran kartları 90-100 dereceye kadar dayanıklıdır ve NVIDIA da AMD de ortalama 60-70 derece arasında kullanım değerleri sunar (Oyunlarda). Kaldı ki bu değerler muhteşem değerlerdir.

Bütçeni biraz daha arttırıp bu sistemi topla. Bütçeyi arttıramazsan G4400 al. AMD ekran kartları fazla ısınmıyor. Eki Görüntüle 207132

RAM' i 2133 MHz frekansında alın, bu fiyata dahil iyisi toplanamaz. Bütçe sorununuz var ise G4400' de alınabilir, darboğaz olmayacaktır :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı