1700 TL Wireless kulak üstü kulaklık önerisi

Agnostisch

Kilopat
Yer
Ankara
Şu ana kadar Sennheiser HD 300 ve Sennheiser CX TWS kulaklıklarını deneyimledim, ikisinden de memnun kaldım. Rahatsız ettiği için kulak içi istemiyorum.
Bütçemi önereceğiniz kulaklığa göre arttırma şansım var. Sennheiser kalitesini biliyorum fakat bu bütçeye bulamadım.
Anker Q30 sizce nasıl? Genellikle film ve müzik için kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gecikmesi çok olur. Kullanmanızı tavsiye etmem. Hikayeli oyunlarda çok sıkıntı olmaz ama FPS oyunlarında sizi oyundan soğutur. Mikrofon kalitesi de ne iyi ne kötü. Orta seviye. Bütün Anker ürünleri aynı şekilde.
Logitech G Pro X' kablosuz o zaman sanırım tek seçeneğim kalıyor. Yakında alacağım da kablosuz bir kulaklık. Hem dışarıda hem evde kullanmalık. Tabi ki FPS oyunları da oynayan biriyim.

Logitech G Pro X' kablosuz o zaman sanırım tek seçeneğim kalıyor. Yakında alacağım da kablosuz bir kulaklık. Hem dışarıda hem evde kullanmalık. Tabi ki FPS oyunları da oynayan biriyim.
İşin içinde FPS oyunu varsa oyun kulaklığı almaya mecbursunuz. Öbür kulaklıkların gecikmesi çok fazla oyun kulaklıklarına göre. Kablolu kulaklıklarda öyle değil ama.

İşin içinde FPS oyunu varsa oyun kulaklığı almaya mecbursunuz. Öbür kulaklıkların gecikmesi çok fazla oyun kulaklıklarına göre. Kablolu kulaklıklarda öyle değil ama.
Ama ben ofise giderken ve hatta ofiste de kulağıma takayım takılayım istiyorum biraz çok şey istiyorum sanırım.

Mikrofon özelliği nasıl? Oyun oynarken de kullanabilir miyim?
Ortalama kalite. Siz galiba oyun içinde istiyorsunuz hem oyun hemde kişisel kullanım kulaklığı açıkçası zor olur. Oyun kulaklığını dışarı çıkardığınızda açıkçası ucube gibi gözükürsünüz. Müzik kulaklığı ise fps oyunlarında sizi zor duruma sokar neye göre tercih ettiğiniz önemli kulaklığı açıkçası.

Ama ben ofise giderken ve hatta ofiste de kulağıma takayım takılayım istiyorum biraz çok şey istiyorum sanırım.
Hepsi birlikte olmaz. 🙁

Oyun kulaklıkları gerçekten sırıtıyor dışarıda. Normal kulaklıklar da oyunda olmuyor. Bütçeyi bölüp 2 kulaklık almanız daha mantıklı bana kalırsa.

Geri
Yukarı