1700 TL'ye M.2 SSD önerisi

Ona Bakar iseniz herkes Samsung Evo 970 Kullansın ozaman. adam bütçesine göre bir m.2 ssd istiyor. bütçesine göre gösteriyorum bende bu ssd lerde az bir şey değil baktığınızda.
970 Evo Plus da fiyatını hak etmiyor. 2 sene sonra çöp olacak veya hızları düşecek bir şey yerine fiyatındakinin en iyisini almalı. Bütçesinde en iyi olanı da attık ve attıklarından çok daha kaliteli. Ayrıca veri koyuyorsun içine ve o verilerin çöp olmasını istemezsin. Bilmediğin konularda emin olmadan konuşma.

Peki ya bu nasıl B450M K anakartıma uyar mı ?
Hepsinden çöp bu. SM + QLC var. Piyasadaki en dandik M.2'lerden biri.

Kingston Köklü ve sağlam bir marka, eğer bütçenizi zorlarsanız alın derim.
Şu yazından ne kadar bilgisiz olduğun anlaşılıyor. Ya arkadaşın kullanıyor diye öneriyorsun ya da markaya bakıp öneriyorsun. Önerdiğin ürünler tamamen berbat ürünler. Sadece markaya bakarak SSD alınmaz, Kingston diye iyi olmuyor.

Şu yazından ne kadar bilgisiz olduğun anlaşılıyor. Ya arkadaşın kullanıyor diye öneriyorsun ya da markaya bakıp öneriyorsun. Önerdiğin ürünler tamamen berbat ürünler. Sadece markaya bakarak SSD alınmaz, Kingston diye iyi olmuyor.
Peki sizce ne alabilirim 2K'ya biraz yardımcı olursanız sevinirim.

Bende arastiriyorum ssd, kioxia g2 modeli degilse almayin normal modeli isiniyormus bende alacaktim vazgectim.

Aile yakınım Kingston distübitörlüğü yapıyor Amazon ve Trendyol üzerinden 2 senelik satıştan toplasan 10 15 tane şikayet vardır yarısı müşteri hatası genelde. Yabancı bir varlık ile iletişim kuruyor gibi konuşmasan güzel olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı