17000 Dolara Amerika'da Evsiz ve Aç kalmak

LeViAcKeRMaN

Megapat
Yer
KaPTaN LeVi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Amerika'da yaşayan veya Amerika'ya tatile ve iş için gidenler bu videoyu güzel yorumlar.

Ama 17000 Doların var ve 5-6 ayda iflas etmek de baya ilginçmiş.

2000 dolara araba alıp onun içinde de yatabilirdin 🤔

1 kilo et ve 1 ekmek alsan bile doyarsın😅

En azından Türkiye den daha ucuzdur yani. Kupon toplasan bile aç kalmazsın🤠

0 dan gidenler ne yapsın yani. Onların işi daha zor.

Bu biraz adamın kendi hatası gibi geldi bana.

Video zaten kurguysa kendileri kaybeder bu arada😒

Son düzenleyen: Moderatör:
Amerika'ya 5-6 Bin dolarla gidip kendini işini yapmaya çalışan Okan Serbes var, 4-4.5 bin dolara araba alıp Uber/Lyft yaptı kaç ay, hafta. İstese batmazdı diye düşünüyorum.

Yaklasik 3 aydir bi' restoranda calisiyorum, patronum 10 yil once cebinde 500$ ile gelmis Amerika'ya ve su anda bir restoran, ev ve araba sahibi. Calisinca her seyi elde etmek mumkun yeterki düzgün bir Credit-Line'nin olsun. Homeless dediginiz insanlarin buyuk bir cogunlugunu alkolik ya da uyusturucu bagimlisi insanlar olusturuyor. Calisan birinin evsiz kalmasi imkansiz gibi bi sey. İlk gelindiginde gercekten zorlu yollardan gecilmesi gerekiyor toz pembe degil acikcasi rekabetci bir ulke.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı