17000 TL Android telefon önerisi

@maraushi ne değişik bir adamsın. Arkadaş sadece işlemci gücü ve birtakım özellik istiyor. Kablosuz şarjla işim var demiş mi?

888'li cihazı bu kadar ucuza öneriyorum zaten S22 almasına gerek yok istekleri için. İstediği gibi always on display, güçlü bir işlemci mevcut GT 2'de. Hâlâ gelmiş işlemci ve kamera olarak daha iyi diyorsun.

Ne yani cihazı alacak ve kamera kullanmayacak?
Herkes ilk böyle yapar alır derki alo desem yeter sonra aradan 2 yıl geçer arkadaşı oyuna başlatır PUBG falan oynar telefon yetersiz gelmeye başlardiğer insanların kamerasını falan gördükçe imrenir yani bir süre sonra yetersiz kalmaya başlar. Neyse ne her ne alıyorsa hayırlı olsun diyelim.

Ne yani cihazı alacak ve kamera kullanmayacak?
Herkes ilk böyle yapar alır derki alo desem yeter sonra aradan 2 yıl geçer arkadaşı oyuna başlatır PUBG falan oynar telefon yetersiz gelmeye başlardiğer insanların kamerasını falan gördükçe imrenir yani bir süre sonra yetersiz kalmaya başlar. Neyse ne her ne alıyorsa hayırlı olsun diyelim.
Dostum konuştukça daha da batıyorsun, A33'ten sonra kamerası kötü gelmeyecek zaten. Kamera benim için önemli bir kriter dememiş.

Arkadaşlar ben öneri istedim bir birinize laf atın istemedim 😊 dediklerinize bakıyorum zaten Realme aklımda olan bir telefon ama dediğim gibi güncelleme alır mı, servis desteği nasıl olur gibi birçok soru var. Samsung tarafında da Exynos işlemci istemiyorum açıkçası. Snapdragon candır. Aklımda Xiaomi 11t Pro var bir de Samsung A73

Bence şu an için A33'te beklemek en iyisi olacaktır. Tahminimce eğer S23 FE modelini bu yılın sonuna doğru çıkarırlarsa ve içine Snapdragon işlemci ile koyup 16k gibi bir fiyata satarlarsa çok alıcısı olacağını düşünüyorum. (Tahmindir)
AMD GPU'lu Exynos 2000 serisi bir işlemci ile piyasaya da giriş yapabilir.

Bu arada A33'ün kamerasından memnunum 😊 tek eksik yanı RAM, işlemci ve AOD özelliği.
En mantıklı cihaz GT 2 olur dediğim gibi. Güncelleme olarak Android 14'ü kesin alacak. Zamanında Realme 6i kullandım, teknik olarak da yardımcı oluyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı