17000 TL bütçe için en mantıklı laptop hangisi?

warofthe

Kilopat
Daha fazla  

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    725,7 KB · Görüntüleme: 20
  • 2.png
    2.png
    716 KB · Görüntüleme: 21
  • 3.png
    3.png
    496,1 KB · Görüntüleme: 15
  • 4.png
    4.png
    719,4 KB · Görüntüleme: 21
  • 5.png
    5.png
    466,8 KB · Görüntüleme: 23
  • 6.png
    6.png
    658 KB · Görüntüleme: 26
  • 7.png
    7.png
    512,8 KB · Görüntüleme: 17
Bu Asus Tuf modellerini önermiyorum, Acer 3050'yi almak daha mantıklı 1650 eskidi artık. Ama alırken 16 GB yapmak için ikinci bir ram slotu var mı ve soğutması iyi mi kronik sorunu var mı diye bakmanın da bir faydası var. Kendim 2 sene önce Lenovo Ideapad Gaming aldım memnunum baya ama şu an ki gidişatını bilmiyorum.

Bu Asus Tuf modellerini önermiyorum, Acer 3050'yi almak daha mantıklı 1650 eskidi artık. Ama alırken 16 GB yapmak için ikinci bir ram slotu var mı ve soğutması iyi mi kronik sorunu var mı diye bakmanın da bir faydası var. Kendim 2 sene önce Lenovo Ideapad Gaming aldım memnunum baya ama şu an ki gidişatını bilmiyorum.
Casper Excalibur modelini düşündüm ramden dolayı. Aldıktan sonra tekrar uğraşmak istemiyorum arttırmakla. Amaç uzun süre kullanmak bu yüzden 1650 ekran kartı oynanılan oyunlarda iş görür. Oyun fazla oynanmıyor bu yüzden.

Casper Excalibur modelini düşündüm ramden dolayı. Aldıktan sonra tekrar uğraşmak istemiyorum arttırmakla. Amaç uzun süre kullanmak bu yüzden 1650 ekran kartı oynanılan oyunlarda iş görür. Oyun fazla oynanmıyor bu yüzden.
Casper da önermem açıkcası, neden arttırılabilir elemanlardan kısmak varken değiştiremeyeceğin ekran kartı ve işlemciden kısıyorsun? Şu an düşünmesen de ileride pişmanlığını yaşayabilirsin. Lenovo, Acer ikilisi ben aldığımda kendi fiyat bantlarında en iyisiydi.

Geri
Yukarı