17000 TL hazır sistem önerisi

neojun

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi Sosyaller, 3060 Ti'lı (12 GB) bir hazır sistem arıyorum veya bir öneriniz var mı?

Bütçem maksimum 17k.

Ekran görüntüsü 2023-01-13 174856.jpg

Eki Görüntüle 1631682

Anakartım aslında ondan daha iyi Prime B450M Plus 2 var elimde ekran kartının sanırım Ti stoku yok ama 3060 ile Ti arasında 10-15FPS fark oynuyor 8 GB kalmış onu da almak istemem başka bir öneri gelirse hepsini birleştirip bir karar kılarım gibi çok teşekkür ederim önerin için.

Anakartım aslında ondan daha iyi Prime B450M Plus 2 var elimde ekran kartının sanırım Ti stoku yok ama 3060 ile Ti arasında 10-15FPS fark oynuyor 8 GB kalmış onu da almak istemem başka bir öneri gelirse hepsini birleştirip bir karar kılarım gibi çok teşekkür ederim önerin için.
20 FPS fark var dostum nerdeyse render performansını söylemiyorum bile, üstelik VRAM ile kıyaslaman yanlış olmuş. 3070Tİ da alsan 8GB olacak.

20 FPS fark var dostum neredeyse render performansını söylemiyorum bile, üstelik VRAM ile kıyaslaman yanlış olmuş. 3070 Ti da alsan 8 GB olacak.

VRAM hakkında forumda birkaç yazı okudum gelecek için VRAM'i yüksek almanız daha yararınıza olur diyorlar ondan dolayı zaten aklınızda belki birkaç sistem vardır hazır görmüşsünüzdür diye konuyu açtım.

VRAM hakkında forumda birkaç yazı okudum gelecek için VRAM'i yüksek almanız daha yararınıza olur diyorlar ondan dolayı zaten aklınızda belki birkaç sistem vardır hazır görmüşsünüzdür diye konuyu açtım.
Bu bütçe de NVIDIA alacaksanız 3060'a düşmeyin 3060Ti bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı