17000 TL sistem tavsiyesi

Bütçe
16000-17000

Oğuzhan40

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba 16, 17k civarı sistem toplamayı düşünüyorum. 2 tane buldum ancak iyi mi kötümü bilemedim bütçe 20K'ya kadar çıkabilirim.

Sizin önerdiğiniz bir sistem varsa yazabilirsiniz. Ayrıca bu sistemlerin 2,3 ay sonraki fiyatı ne kadar olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba 16, 17k civarı sistem toplamayı düşünüyorum. 2 tane buldum ancak iyi mi kötümü bilemedim bütçe 20K'ya kadar çıkabilirim.

Sizin önerdiğiniz bir sistem varsa yazabilirsiniz. Ayrıca bu sistemlerin 2,3 ay sonraki fiyatı ne kadar olur?

6700XT varken attıklarını alma bence işlemciside daha iyi. Fiyat konusunuda tahmin etmek zor seçim falan var.

14.000 civarına daha güzel sistemler var.

Link var mı?

6700XT varken attıklarını alma bence işlemciside daha iyi. Fiyat konusunuda tahmin etmek zor seçim falan var.

Link var mı?
650W + B550M-K + ADATA Legend SSD seçilip alınabilir.

Son düzenleme:
PSU'yu 650W yaparsan ve anakartı yükseltirsen 15K falan oluyor hocam.
@ikseroo Hocamın attığı daha ucuza geliyor herhalde sadece SSD ve okuma hızlarını ufak bir fark var o sisteminde PSU'yu yükseltirsen daha iyi olur.

Son düzenleme:

Gaming gen de geçen yoktu bunlar ya iyiymiş vallahi.

Özelleştirmelerle 17k ya yaklaşıyor bayağı iyi sistem. 1TB SSD falan.

650W + B550M-K + ADATA Legend SSD seçilip alınabilir.
hocam neden kingston hem daha ucuz ve daha iyi okuma yazma değerlerine sahip olduğu halde adata?

İkinci el pek tavsiye etmem fakat testlerini yapabilirim diyorsanız ikinci el RX 6800XT 8000TL civarına bulabilirsiniz. Kalan parayla da güzel bir sistem toplanabilir diye düşünüyorum (monitör dahil değilse tabii)

Yeni konular

Geri
Yukarı