17000TL laptop önerisi

Ben hiç Monster kullanmadım ama insanlar çok kotuluyor o yüzden Monster'dan çekiniyorum.

Hocam bir de ben işlemci ve ekran kartını kontrol centerdan boostluyorum ama kendi tekrar 2 dişe çekiyordu siz de de boyle bir sorun oldu mu
Oldu fakat sorunun nedeni Azure. Azure'u disabled yaptığınızda sorun ortadan kalkıyor.

Değil 100W.
Hocam beklerseniz şu ürünü almanızı öneririm. Ben 1 hafta önce 16000'e aldım. 115W 3060 çok iyi bir soğutması var işlemci 75 geçmiyor. Kasa kalitesi müthiş ekran 240Hz. MUX Switch var RAM çift kanal. Dolu bir cihaz kendisi. Bataryası da en az 3.5 saat çıkarıyor.
Bekleyemem derseniz tekrar şans verin derim 15G'ye.

Bazı mouseler uzun süre kullanmayınca tuşuna basmayınca çalışmıyor belki ondan kaynaklıdır.
Bu bütçede MUX olmayan cihaz almazdım.
Hocam ürünü nerden aldınız benim de en çok içime sinen model bu, indirim beklemeye karar verdim. Akakçeden takip ediyorum ama itopyayı göstermiyor sanırım.

Oldu fakat sorunun nedeni Azure. Azure'u disabled yaptığınızda sorun ortadan kalkıyor.
Tamamdir teşekkür ederim ben tekrar bir konuşayım babamlarla hangisi daha önce inditlrime girerse onu alim
Hocam ürünü nerden aldınız benim de en çok içime sinen model bu, indirim beklemeye karar verdim. Akakçeden takip ediyorum ama itopyayı göstermiyor sanırım.
Cok bir fark yok anladığım kadarıyla p ile g arasında

İtopya'dan 16000'e aldım.
Tamamdir teşekkür ederim ben tekrar bir konuşayım babamlarla hangisi daha önce inditlrime girerse onu alim

Cok bir fark yok anladığım kadarıyla p ile g arasında
10W fark var almışken P almak daha mantıklıdır ama indirime girmezse G'de gayet makuldur.

Ben hepsi burada techburada adli satıcıdan aldim

10W fark var akmışken P almak daha mantıklıdır ama indirime girmezse G'de gayet makuldur.
Tamam teşekkür ederim. Ha birde 2 aylık Aorus 15g xc rtx 3070 gördüm adam 16000 a satıyor o nasıl 2. El olmasına rağmen alınır mi ilk basta 20 idi sonra 19, 18, 17 en sonda 16000 yapti

10W fark var almışken P almak daha mantıklıdır ama indirime girmezse G'de gayet makuldur.
Ne dersin 16000 lik aorus rtx 3070e

Son düzenleme:
Tamam teşekkür ederim. Ha birde 2 aylık Aorus 15g xc rtx 3070 gördüm adam 16000 a satıyor o nasıl 2. El olmasına rağmen alınır mi ilk basta 20 idi sonra 19, 18, 17 en sonda 16000 yapti

Ne dersin 16000 lik aorus rtx 3070e
105W 3070 var 3060'lı 15P'den biraz daha güçlüdür. Temizse testlerini yaptırıp alabilirsiniz. Ama sormak lazım böyle güzel bir cihazı neden satıyor?

macbook alacagım yazmis
Hocam yani temizse alınır gibime geliyor ama beklerseniz indirimle sıfır Aorus 15P daha iyi olur. 2.el ürünler erken satılmaya çalışıldığında biraz şüpheleniyorum.
Gerekli testleri yaptırıp (Cinebench R23 Furmark ışık sızması)
param güvende ile satmasını söylerseniz alınabilir.
@Radeon RX 5500M hocam fikrini belirtirse güzel olur.

Hocam yani temizse alınır gibime geliyor ama beklerseniz indirimle sıfır Aorus 15P daha iyi olur. 2.el ürünler erken satılmaya çalışıldığında biraz şüpheleniyorum.
Gerkeli testleri yaptırıp (Cinebench R23 Furmark ışık sızması)
param güvende ile satmasını söylerseniz alınabilir.
@Radeon RX 5500M hocam fikrini belirtirse güzel olur.
Tamam teşekkür ederim yardımlarınız icin ben 0 15p yi alacağım galiba

Geri
Yukarı