1700TL monitör önerisi

Ghosting sorunu yok. Her VA panelde olduğu kadar var. Benim gözüme ve masama 27" bir tık büyük geldiği için satmayı düşünüyorum. Yoksa herhangi bir ölü pikseli vs yok. Kutusu faturası falan da duruyor.

Genel olarak ghosting fazla diyorlar da ondan dedim.
Aslında bende 24 inç bakıyordum ancak fiyatı ve 240Hz olması cazip geldi.

Genel olarak ghosting fazla diyorlar da ondan dedim.
Aslında bende 24 inç bakıyordum ancak fiyatı ve 240Hz olması cazip geldi.
Evet ben de 240HZ ve Samsung panel kullandığı için aldım. Ama masaya büyük geleceğini hesaba katmamıştım.
Aslında monitörü seviyorum. Herhangi bir ilan filan da açmadım satmak için. Böyle eşe dosta denk gelirse diye satmayı düşünüyorum.

Evet ben de 240Hz ve Samsung panel kullandığı için aldım. Ama masaya büyük geleceğini hesaba katmamıştım.
Aslında monitörü seviyorum. Herhangi bir ilan falan da açmadım satmak için. Böyle eşe dosta denk gelirse diye satmayı düşünüyorum.

Teşekkürler XG2405 ve AOC 24G2U arasında kaldım.

Teşekkürler XG2405 ve AOC 24G2U arasında kaldım.
G2U renk gamutu daha geniş ve biraz daha hızlı tepkime süresine sahip. Onu tercih etmeniz daha mantıklı olur. Genelde G2U stoklarda kalmadıysa XG2405 alınırmış.

Ancak yukarıda önerilen LG IPS paneller arasında en hızlı ve en iyi panele sahip monitördür. Hatta TN hızında IPS şeklinde bahsediliyor. Ben olsam onu alırdım.

G2U renk gamutu daha geniş ve biraz daha hızlı tepkime süresine sahip. Onu tercih etmeniz daha mantıklı olur. Genelde G2U stoklarda kalmadıysa XG2405 alınırmış.

Ancak yukarıda önerilen LG IPS paneller arasında en hızlı ve en iyi panele sahip monitördür. Hatta TN hızında IPS şeklinde bahsediliyor. Ben olsam onu alırdım.
Araştırdım ve bu model aklıma yattı açıkcası.
Sizce nasıl?

Geri
Yukarı