1700TL Wireless mouse önerisi

Elimde Viper Mini var bunu satıp Wireless mouse almayı düşünüyorum bütçem 1800'e kadar okeydir. 2.el sağlam SteelSeries 3 Wireless 800TL bantlarında Sahibinden'de buldum lakin 0 mouse önerilerine göre karar vereceğim.
FPS oyunlarından Valorant dışında CS oynuyorum bana bağlantı kopması yaşatmacak ve gecikme olmayacak şekilde oyunlarda zevk alabileceğim bir mouse önerirseniz çok sevinirim.
Elim Viper Mini'ye göre büyük kalıyor bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
M800 Ultra kesinlikle. Büyük pil ve çok kaliteli MCU kullanıyor.
MCU en az sensör kadar önemli wireless bir mouse için.
Bu faredeki MCU, yeni çıkan Viper V3 Pro'da bile kullanılıyor. Daha üstü yok henüz.
Hocam M800 Bluetooth adaptörü ile mi geliyor? Yoksa ayrı almak mı gerekiyor? Eğer ayrı alınacaksa 2300 Tl civarını buluyor. Bu fiyat bandına daha iyisi alınabilir mi?

Hocam M800 Bluetooth adaptörü ile mi geliyor? Yoksa ayrı almak mı gerekiyor? Eğer ayrı alınacaksa 2300 Tl civarını buluyor. Bu fiyat bandına daha iyisi alınabilir mi?
sanırsam amazonda her şey dahil yorumlarda öyle gözüküyor

M800 Ultra kesinlikle. Büyük pil ve çok kaliteli MCU kullanıyor.
MCU en az sensör kadar önemli wireless bir mouse için.
Bu faredeki MCU, yeni çıkan Viper V3 Pro'da bile kullanılıyor. Daha üstü yok henüz.
çok teşekkür ederim.

Fare 2.4Ghz radyo frekansı ile kablosuz kullanılıyor ve bunun için içinden 1000Hz destekli dongle çıkıyor. 4000Hz isterseniz ayrı dongle almanız lazım.
Bluetooth ile kullanırsanız 125Hz oluyor. Bunun için bilgisayarınızın Bluetooth desteklemesi lazım.

Hocam bende M800 Ultra aldım 2 3 güne gelecek beklemekten bıktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı