1700TL'ye Sistem Tavsiyesi

OC'lu sistem, OC'suz ortalama sistem.

• Oy verenlerin toplamı
    8
G3258 yerine AMD FX 6300, SSD'yi de çıkarıp ekran kartını R9 270 veya 280X yapman daha iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şimdi Pentium G3258 alsanız illaki overclock yapacaksınız. Onun yanına uzun vadede iyi bir soğutucu almanız gerek Hyper 212 evo alsanız bunun size maliyeti yaklaşık 250-300 TL. O fiyata Amd fx 6300-6100 alınabilir ve o.c ile hiç uğraşmazsınız.

Dostum iyi güzel demişsin ama bu sistemle videoda 50 derecenin üstüne çıkmıyor makine tam performansta. Soğutucu işi garantiye almak için yükseltilebilir ama o kadar yüksek bir soğutucuya gerek yok diye düşünüyorum. Videoyu referans alarak konuşuyorum hepsi orada yapılmış.

@okka35 Sana bir önerim olcak işlemciye falan çok takılma çünkü daha ileri dönük bir işlemci demek daha çok para demek öbür parçalarda da bu geçerli yani bileşenleri yükseltmenin bir sonu yok her şey kusursuz olsun istersen bütçeyi arttırman gerek sonuç olarak al kullan derim. Buda benim düşüncem gerisi sana kalmış.

@okka35 Sana bir önerim olcak işlemciye falan çok takılma çünkü daha ileri dönük bir işlemci demek daha çok para demek öbür parçalarda da bu geçerli yani bileşenleri yükseltmenin bir sonu yok her şey kusursuz olsun istersen bütçeyi arttırman gerek sonuç olarak al kullan derim. Buda benim düşüncem gerisi sana kalmış.

Sağol dostum yorumun için.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı