Oyun 171 32.50TL

Blannk

Hectopat
Daha fazla  
Oyunun yorumlarını okuduğum kadarıyla GTA benzeri bir Brezilya yapımı oyun. Şuan erken erişimde eksikleri illa ki olacaktır almadan önce bunu göz önünde bulundurarak alın. İncelemek isteyenler için aşağıya bırakıyorum.

Oyunun yorumlarını okuduğum kadarıyla GTA benzeri bir Brezilya yapımı oyun. Şuan erken erişimde eksikleri illa ki olacaktır almadan önce bunu göz önünde bulundurarak alın. İncelemek isteyenler için aşağıya bırakıyorum.

Güzel bir oyuna benziyor.Hatta Enis Kirazoğlu videosunu yapmıştı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güzel bir oyuna benziyor. Hatta Enis Kirazoğlu videosunu yapmıştı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunun erken erişimde olduğu zaten belirtilmiş Steam'de fakat bu videoyu ben de izlemiştim ve buna göre oyun bayağı bir başlangıç aşamasında, alıp daha da geliştiğinde oynanabilir gibi duruyor. Yapımı durmazsa tabii.

Oyunun erken erişimde olduğu zaten belirtilmiş Steam'de fakat bu videoyu ben de izlemiştim ve buna göre oyun bayağı bir başlangıç aşamasında, alıp daha da geliştiğinde oynanabilir gibi duruyor. Yapımı durmazsa tabii.

Eğer geliştirilirse kaliteli bir şeyler ortaya çıkacak gibime geliyor.

Her hafta bu oyunlardan biri çıkıyor, erken erişimde oluyor ve geliştirilecek deniyor. Sonra unutuluyor gidiyor veya geliştirmeler yetmiyor, en iyi ihtmalde marketing yeterli miktara ulaşmadığı için oyuncu sayısı eksikliğinden oynanmaz oluyor. Potansiyel olsa bile o potansiyele ulaştıklarını asla göremiyoruz.

Geri
Yukarı