173 için 60 kilo fazla mı?

Spor salonu bana çok uzak 20km falan var illa spor salonumu olacak?
Salon şart değil. Evde düzenli şekilde basit egzersizler yaparak da başlayabilirsin. Şınav türleri, mekik türleri veya çeşitlilik için bunların halefleri falan işte. Yakınında park falan varsa Barfiks de öneririm. Çok iyi oluyor. Özellikle zayıfken alışırsan iyi barfiks çekmeye sonra çok zevk alırsın bundan, aynı zamanda çok daha dirençli olursun kendi ağırlığına karşı.

O yaşta zaten salona falan abanmana gerek yok. Zaten spor salonu sadece görüntü ve şekil için falan. Ben şu an geçmişe dönebiliyor olsam daha küçük yaşlarımda kasa oynamak yerine atletik, esnek ve kendi ağırlığına daha hakim bir vücuda sahip olmaya çalışırdım.

Salon şart değil. Evde düzenli şekilde basit egzersizler yaparak da başlayabilirsin. Şınav türleri, mekik türleri veya çeşitlilik için bunların halefleri falan işte. Yakınında park falan varsa barfiks de öneririm. Çok iyi oluyor. Özellikle zayıfken alışırsan iyi barfiks çekmeye sonra çok zevk alırsın bundan, aynı zamanda çok daha dirençli olursun kendi ağırlığına karşı.

O yaşta zaten salona falan abanmana gerek yok. Zaten spor salonu sadece görüntü ve şekil için falan. Ben şu an geçmişe dönebiliyor olsam daha küçük yaşlarımda kasa oynamak yerine atletik, esnek ve kendi ağırlığına daha hakim bir vücuda sahip olmaya çalışırdım.

Şu an evimde 5kg dambıl ve 10kglikler var 5kg yi kullanıyorum şu anda sandalyeleri birleştirip göğüs falan çalışıyorum 1 2 ay 5kg da kalırım sonra 10kgye geçerim şınav çekemiyorum incline veya diz şınavı çekebilıyorum sadece.

Şu an evimde 5kg dambıl ve 10kglikler var 5kg yi kullanıyorum şu anda sandalyeleri birleştirip göğüs falan çalışıyorum 1 2 ay 5kg da kalırım sonra 10kgye geçerim şınav çekemiyorum incline veya diz şınavı çekebilıyorum sadece.
Yavaş yavaş ilerleteceksin işte o şınavı kolaydan zora. Ben şınav çeke çeke tek seferde 100'den fazla şınav çekebilmeye başlamıştım örneğin. Barfiks de türüne göre 22-37 arası olması lazım. Alışa alışa oluyor. Şu an tabiki bunu yapamıyorum çünkü baya formum bozuldu bazı sorunlardan ve sonra gene düzene sokamadım sporu ama ona rağmen en azından 40 şınav çekebiliyorum. Barfiks konusunda ne kadar yaparım bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı