173 TL 500 GB HDD önerisi

Forumcax

Kilopat
Daha fazla  
Yeni sistem topladım. 500 GB HDD ihtiyacım var. İleride SSD takacağım (en az 6 ay sonra). Sistemde oyun oynayacağım. Hepsiburada'daki ürünlere baktığımda yorumlarda hep "bilgisayar görmedi, çok yavaş almayın" vs. yorumları olan ürünler vardı. Ne kadar doğru bilmiyorum ama siz bana sağlam bir ürün önerin lütfen. Bütçem 173 TL. Gigabyte A320 m S2H anakart kullanıyorum.

Şu ana kadar gördüğüm en detaylı ve kesin bütçe. Kusuratına kadar belli. Seagate Barracuda St500dm009 3.5" 500 Gb 7200 Rpm 32 Mb Sata 3 Ncq Hdd Fiyatları ve Özellikleri
gibi bir HDD işinizi görecektir diye düşünüyorum. Yorumlarda bahsettiğiniz olaydan bahsetmemişler. İhtiyacınız tam olarak nedir bilmem ama taşınabilir bir disk alıp kutusundan çıkararak geçici olarak sabit disk ileride tekrar taşınabilir konuma çevirebilirsiniz. Lakin taşınabilirlerin dönüş hızları 3.5"lere göre düşük oluyor.

Son düzenleme:

Yorumlar pek iç açıcı değil. Sizce yorumlarda bahsedildiği gibi pc görmeme durumu olabilir mi?
Şu ana kadar gördüğüm en detaylı ve kesin bütçe. Kusuratına kadar belli. Buradaki gibi bir HDD işinizi görecektir diye düşünüyorum. Yorumlarda bahsettiğiniz olaydan bahsetmemişler. İhtiyacınız tam olarak nedir bilmem ama taşınabilir bir disk alıp kutusundan çıkararak geçici olarak sabit disk ileride tekrar taşınabilir konuma çevirebilirsiniz. Lakin taşınabilirlerin dönüş hızları 3.5"lere göre düşük oluyor.
Linke girmiyor maalesef. Sistemde herhangi bir depolama aygıtı yok. Genel olarak oyun oynayacağım. Harici diski nasıl sabit kullanacağım bilmiyorum. Bana kısaca sabit disk lazım.

Son düzenleme:
Yorumun birisinde gelen diskin 7200 RPM olmadığı ve 8MB önbelekli olduğu kafa karıştırıyor. Linki direk olarak yapıştırdım.

Yokmu güvenilir sıkıntısız bir disk satan satıcı arkadaş. Her ürünün yorumunda bir sıkıntı. Varsa bildiğiniz sizinde aldığınız bir satıcı veya link ordan alayım.

Geri
Yukarı